Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

kuba

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kuba

 • Rank
  Fuks
 • Birthday 08/22/1991

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @UP Zawsze zapominam, że Panowie z UE wymyślą coś idiotycznego, a nasi Panowie to przyjmą. Czy to oznacza brak "niepodległego" systemu prawnego?
 2. To jest chore! Wszyscy chcą dostać się do "michy" w jak najłatwiejszy sposób. Za chwilkę podczas instalacji Windowsa trzeba będzie wybierać dziesięć tysięcy różnych rzeczy, bo każda firma będzie wymuszać włączenie swojego produktu i stworzenia wyboru przy instalacji. Windows będzie się mieścił na 2 płytach, a nie jednej. Cena wzrośnie. Jak zwykle po d*pie dostanie zwykły użytkownik, a Opera oraz inne organizacje będą się cieszyć, że oto nastała wolność wyboru. W dodatku wszystko ograniczy się do Opery, FF i parę innych przeglądarek, a te mniejsze będą musiały siedzieć cicho. btw. Może w Mac'u zrobimy tak samo(Safari ma 8,21% rynku)? iPhone ma wbudowaną przeglądarkę Safari?! Tak być nie może!
 3. Najbardziej mnie dziwi fakt, że TPB tych plików nie udostępniał.. tylko pokazywał do nich "drogę". Ukarać należałby osoby, które nielegalnie coś ściągnęły.
 4. ta z IE są największe problemy, ale cóż poradzić. obecnie kończę jedną stronę i na razie trzyma standardy
 5. Ja zawsze pisze strony zgodnie z standardami w3c, ale prawda jest taka, że czasami jakaś przeglądarka (ie, ff albo opera, bo tych używam do sprawdzania wyświetlania strony) nie zobaczy jakiegoś marginesu, czegoś innego nie zrobi albo co najdziwniejsze zrobi coś czego nie ma, ale zawsze można to jakoś pokonać.
 6. Ciekawe, warto wiedzieć, że może istnieją jakieś plusy bycia alergikiem
×
×
 • Create New...