Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Faja

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by Faja

 1. No jasne, w tej wypowiedzi czuć patos zresztą po co kłócić się o to 40 lat po tym wydarzeniu? Gdyby to było na "świeżo" zaraz poi lądowaniu to co innego.
 2. Idą na całość chociaż wydaje mi się że większość i tak będzie wybierało IE ze względu na to że ludzie nie lubią zmian i na to że nie będą wiedzieć co zyskują zmieniając przeglądarkę.
 3. To wiele wyjaśnia między innymi to dlaczego wydaje mi się że widzę nowe sceny filmie gdy oglądam go drugi raz w domu na dvd.
 4. Nie do końca mi o to chodziło ale proszę spojrzeć że w Japonii powstaje wiele tego typu rzeczy połowa z nich jest nieprzydatna. Myślę że gdyby wszyscy razem usiedli podczas jednego popołudnia to na pewno coś by wymyślili.
 5. Ale popatrz oni zawsze mają "świetne" pomysły które są innowacyjne, gdyby tak wykorzystać to do np. zwalczenia głodu na świecie albo minimalizacji skutków kryzysu itd. Chociaż z drugiej strony oni sami nie żyją na ziemi nie można ich obarczać tym.
 6. Niesamowite chociaż nie tylko gawrony są takie "cwane". Na filmiku mamy przykład ptaka-złodzieja -
 7. Niestety trudno jest to przeczytać podczas jednej "sesji" . W ogóle dlaczego zawsze Japończycy na takie pomysły wpadają? Gdyby się zajęli czymś innym...
 8. No tak, ale cena pewnie też wzrośnie bo nie wierze że ot tak po prostu poszli na rękę użytkownikom.
 9. W dzisiejszym świecie komunikacja niewerbalna nie ma tajemnic.
 10. http://www.youtube.com/watch?v=cEC9G8JUKW8 Mamy przykład niezwykle silnego pola magnetycznego które oddziałuje na zwykłą truskawkę. Dostatecznie silne pole magnetyczne może oddziaływać na niemetale np. drewno czy też plastik.
 11. Faja

  Polecane Gry

  Ja szczególnie chciałbym polecić dwie pozycje: Soldat - dwuwymiarowa strzelanka, niesamowita akcja. LF2 - walki "ludzików". Dwie moje ulubione gry, można z nich czerpać przyjemność godzinami.
 12. Jeżeli chodzi o teorie samego kłamstwa jego podstawy, przyczyny itd. to wiele się dowiedziałem i może posłużyć już do wykrywania tego kłamstwa i zarazem do lepszego kłamania. W książce jest opisane bardzo obszernie jak wykryć kłamstwo ale jest również podkreślone że bardzo trudno jest rozmawiać i poszukiwać oznak kłamstwa trzeba się na tym skupić ponieważ opiera się to na mimice i ogólnie na komunikacji niewerbalnej. Uważam że można poprawić swoje umiejętności w wykrywaniu kłamstw po przeczytaniu książki ale naprawdę nie w wysokim stopni.
 13. Właśnie bardzo dużo zależy od tresury i wychowania takiego zwierzaka aczkolwiek tak jak mój wcześniej napisał kolega chodzi o uwarunkowania genetyczne tychże psów.
 14. Właśnie że nie, oni w to wierzą chociaż kto tam wie , może Anglicy dbają o swój brzuch bardziej.
 15. Ja trochę z innej beczki Jeżeli jest ktoś zainteresowany zagadnieniem kłamania i o emocjach to polecam książki Paula Ekmana który specjalizuje się w tych dziedzinach. Napisał wiele książek i artykułów lecz niestety została przetłumaczona tylko jedna książka "Kłamstwo i jego wykrywanie..." polecam, świetna lektura.
 16. No tak pewnie za Applem podąży wiele mniejszych firm...tak jak to miało miejsce z EEE który ogłosił że netbooki będą takie wspaniałe i zaczął się wysyp innych firm. Tutaj będzie podobnie.
 17. Może właśnie przez bankructwo powstanie. Sprzedadzą cały projekt i będą mieli zysk i część praw.
 18. Dziękuje i wzajemnie.....dodatkowo życze jeszcze szybkich transferów , dynamicznego rozwoju strony i dużego page rank
 19. Przepraszam, źle zinterpretowałem myślałem że wyprodukowali dostatecznie niebieską diodę.
 20. Przełomem by było to gdyby wyprodukowali niebieskie diody o tej samej żywotności co czerwone bądź zielone.
 21. Nareszcie!! Minęło tak dużo czasu od zaprezentowania tej technologii a teraz jest dostępna za darmo dla wszystkich
 22. No tak,niedźwiedzie polarne potrafią pływać , ale nie mogą tego robić w nieskończoność.
×
×
 • Create New...