Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

KamiLisu

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About KamiLisu

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Badaniami nad myszami, które miały powiększone organy, były bardziej podatne na alergie. Jeżeli ja się upiłem nie zrobiłem krzywdy nikomu, natomiast sądzę że jeżeli upijałbym dzieci w przedszkolu, no to sądzę że nie pozwolono by mi się opiekować dziećmi czyż nie? I jeszcze mi powiesz że zwykły Kowalski jest stawiany na równi z gościem który ma pieniądze i władzę.
 2. Zdecydowanie się zgadzam z Tobą, ale kwestia pozostaje jedna dlaczego ich nie? Dlatego że się ich nie robiło, a może dlatego że ich nie podaje się do opinii publicznej? Jedno i drugie nie jest za ciekawą opcją. Jest wiele przesłanek o szkodliwości GMO, niestety koncerny produkujące tą żywność są zbyt potężne żeby się im sprzeciwiać, za dużo ludzi straciłoby swoje pieniądze. Spójrz na choćby koncern Monstanto, który w przeszłości poczęstował na DDT, i uprawa GMO w Polsce jest całkowicie zabroniona, handel nie jest. A co do klonowania jest zbyt duży sprzeciw wielu władz, więc sądzę że będą bardzo ostrożni jeżeli chodzi o klonowanie ludzi, ale co do zwierząt to inna sprawa, nie jest kwestią naturalną że wyginęły niektóre gatunki, a jeżeli nadarza się okazja na poprawę takiego stanu rzeczy, to czemu z niej nie skorzystać. Wszystko służy człowiekowi, jeżeli jest tylko używane z głową.
 3. Ja wychodzę z założenia, że jesteśmy tak samo narażeni na śmierć idąc do sklepu, więc dlaczego mam się bać oddać krew? Przynajmniej komuś pomogę, a i mam pytanie czy centrum krwiodawstwa w Krakowie na Rzeźniczej jest czynne w soboty, ponieważ w tygodniu pracuje i nie mogę się zerwać z pracy, chyba że będzie jakaś akcja na świeżym powietrzu może ktoś wie?
×
×
 • Create New...