Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

kitt94

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kitt94

 1. A co powiecie na temat suplementacji magnezu? Miewam skurcze w nodze, które ponoć są wynikiem jego niedoboru. Zażywać tabletki?
 2. Cieszę się, że GM i Ford są na tak dalekich miejscach. Stricte amerykańskie auta mają mieć wielkie silniki i palić tyle co dwa euro/azjowozidełka. W przeciwnym razie nie wolno nazywać auta amerykańskim. "Silnik zaczyna się od trzech litrów, reszta to napędy do kosiarek."
 3. No do takich tricków to mi jeszcze masę ( ) brakuje Może się nawet pokuszę, żeby to wypróbować...
 4. Na to akurat jest rozwiązanie w postaci ekranów reagujących na dotyk nawet jeśli użytkownik ma założone rękawiczki. Może nie jest to tańszy sposób od głosowego dyktowania treści SMSa, natomiast dużo bardziej dyskretny, co jak dla mnie jest nokautującym argumentem w tej kwestii.
 5. "Wskazują również, że jest niemal niemożliwe, by na powierzchni Marsa istniało życie." Zawsze mnie śmieszą takie twierdzenia. Owszem, życie "typu ziemskiego" w konkretnych warunkach faktycznie może nie mieć racji bytu. Ale nikt nie powiedział, że nie ma innych form, które z racji na swoje cechy mogą egzystować w miejscach niedostępnych dla dotychczas znanych nam organizmów.
 6. W takiej sytuacji masz całkowitą rację, wygodniejsze jest na pewno.
 7. Jakoś nie mogę się przekonać, żeby wepchnąć sobie soczewkę do oka...lekarstwo w niej zawarte prawdopodobnie nie zmieniło by tego nastawienia.
 8. 64 przed jedzeniem, 66 po, mamy tak samo haha A jeśli chodzi o pompki na jednym ręku - jeśli wcześniej je potrafiłeś, to całkiem łatwo będzie Ci to znów osiągnąć. Potwierdzona informacja Ale zakład nie jest złym pomysłem, zawsze to jakaś motywacja, by ćwiczyć
 9. Pierwszy mój post na forum, więc przy okazji witam wszystkich Całkiem niedawno miałem - jak to się teraz mówi - "fazę" na pilnowanie diety, wszystko aby przytyć (moja waga to 65 kg). Po dwóch tygodniach męczenia się z jedzeniem praktycznie wciąż tego samego (brak urozmaicenia wynikał z deficytu czasu i pieniędzy) zrezygnowałem. Później w odstawkę poszły ćwiczenia typowo "masowe" i teraz uskuteczniam coś w rodzaju freeletics czy też kalisteniki, czyli ćwiczenia z użyciem masy ciała. Przy sporcie, który uprawiam są one dla mnie dużo lepsze i jeśli ktoś nie chce być wielką, napompowaną szafą z czystym sumieniem ten sposób wyrabiania muskułów polecam. Zakwasy to w sumie zdrowy objaw, też lubię czuć, że moje ciało się hartuje, choć po wtorkowym treningu odczuwałem to aż do wczoraj haha
×
×
 • Create New...