Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Ramzel

Users
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Ramzel

 • Rank
  Fuks
 • Birthday 07/04/1985

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Chojnice
 1. W pełni popieram tę decyzję! Vista to bardziej efektowność niż efektywność. Niestety, po dobrym skoku z W98 na XP (Millenium pomijam) nadszedł czas na spadek, zgodnie z wykresem sinusoidy... Ale to dobrze rokuje na przyszłość, bo powinien nastąpić wzrost.
 2. Na uczelni wykładowca pokazał nam fotografię czarnej dziury. Jest jeszcze bardziej fascynująca niż to co widzimy u góry!
 3. Teoretycznie Ziemia nie jest planetą, bo Ziemia to "ONA" a kobiety nie mają jądra. W przeciwieństwie do ciała niebieskiego na którym żyjemy.
 4. Księżyc to w ogóle fenomen. Jest księżycem i planetą, która ma księżyc - samego siebie.
 5. "Dla Europejczyków zombi jest żywym człowiekiem, którego oszołomiono za pomocą środków farmakologicznych." Czy aby na pewno? Ja, jako europejczyk zawsze uważałem (i nadal uważam), że zombi to "żywe trupy"... Coś w stylu ciał bez duszy. Bo dusza ma wolną wolę, a tej zombi brak.
 6. Skoro ten "egzamin' nie ma wpływu na końcowy wynik rekrutacji, to po co stresować uczennice? Może lepiej byłoby ogłosić w Japonii "dzień pałeczek", z okazji którego w mediach mówiono by o ich historii, rodzajach i tradycji, a w miastach byłyby organizowane konkursy. W ten sposób akcja dotrze do znacznie większej liczby osób. I co najważniejsze - dawałaby radość i zabawę, a nie niepotrzebny stres...
 7. Astronomowie to tacy współcześni prorocy? Wiedzą "co się stało jutro".
 8. Moim zdaniem takie badania to strata czasu i pieniędzy. Po co nam wiedza o tym, jak wyglądał Dante?
 9. Najpierw okazuje się, że Pluton to nie planeta, teraz naukowcy twierdzą, że Odyseusz nie pochodził z Itaki, lecz z Kefalinii. Co będzie następne? Okaże się, że Polska nie jest państwem niezależnym? :/
 10. A nie oskarżono ich o plagiat lub fałszerstwo?
 11. Skoro naukowcy uważają, że obcy mają takie same cechy jak ziemianie, to dlaczego nazywa się ich obcymi?
×
×
 • Create New...