Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dudek34

Users
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About dudek34

 • Rank
  Fuks
 • Birthday 11/07/1985

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Elbląg
 1. A ja tak trochę z innej beczki. Wiecie Panowie i Panie, że Polacy kilka dni temu zostali ponownymi mistrzami świata w Counterstrike. Gratulacje .
 2. będzie to trzeba sprawdzić po przyjściu do domu .
 3. gdzies na bliskim wschodzie spawaczowi wybuchla motorola w kieszeni na piersi. Nie na bliskim wschodzie, a w Chinach. Wybuch baterii w kieszeni uszkodził chłopakowi żebro, które przebiło serce na skutek czego nastąpił zgon. Poczytaj sobie o wybuchach wadliwych baterii w laptopach i popatrz sobie w necie co pozostaje z takiego laptopa. Pożar po wybuchu baterii lit- jon. np. w domu to sprawa wielce prawdopodobna, tak więc uważam, że takie mini komputerek w baterii to jest naprawdę dobra sprawa.
 4. Nie ma tak dobrze. Najpierw, żeby było sprawiedliwie trzeba zrobić głosowanie w formie najlepiej ankiety na które to państwo spadnie ta bomba. Pamiętaj, że nie jesteś sam na świecie.
 5. oj nie wypada żartować sobie z wiary... Czemu mnie to nie dziwi, że to na ten pomysł wpadli amerykanie...
 6. Mimo tego i tak GPS ma więcej zalet niż wad...
 7. "Dziś w internetowych serwisach randkowych, głównie gejowskich, jest coraz więcej ogłoszeń zamieszczanych przez osoby poszukujące partnera "pozytywnego". Niepojęta i przerażająca moda dotarła do nas z Zachodu. Pojawiła się w Stanach Zjednoczonych na początku obecnego wieku. Po raz pierwszy opisał ją w roku 2003 w "Rolling Stone" Gregory A. Freeman. Jego zdaniem, dla tych ludzi zarażenie się wirusem AIDS jest skrajnym erotycznym doświadczeniem. Głównym celem ich życia jest aktywne poszukiwanie seksualnych przygód, które spowodują, że zarażą się HIV. Freeman twierdzi, że dla tych ludzi wirus nie jest straszliwy i przerażający, lecz ekscytujący i pociągający, przekazywany w taki sposób, który daje największe prawdopodobieństwo zarażenia. W tym świecie mężczyzna z HIV jest najbardziej pożądany, a "łowca robala" zrobi wszystko, aby dostać wirusa, aby zostać "wprowadzonym do braterstwa. " - źródło: trendy interia.pl O czymś to świadczy. Brońcie sobie dalej homoseksualizmu... szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to. Zastanawia mnie jedno. Wypowiadasz się o adopcji dzieci przez homoseksualistów jakby to była jakaś błaha sprawa. Powiedz mi co byś powiedział jakby Twoimi rodzicami było 2 panów- nie miało by to dla Ciebie znaczenia? Łatwo jest wypowiadać się za innych co? Dodam jeszcze, że kobieta posiada cechy, które ma tylko ona, a mężczyzna posiada cechy, które przypisane są wyłącznie jemu ( dlatego są tak różni od siebie). Aby wychować dziecko potrzeba kobiety i mężczyzny- dlatego, że się uzupełniają.
 8. Bo logicznym dla ciebie jest tylko twoje zdanie. Twoje racjonale argumenty są tak racjonalne jak twój lęk. Może i moje wypowiedzi są rodem z kosmosu, ale twoje rodem od Hitlera i Rydzyka zarazem. Przykro mi to powiedzieć tylko, ale Ty Tymku nie jesteś spoko wtakim razie. Kontynujesz swoje wynurzenia chociaż przedstawiłem Ci rzeczowe argumenty, które mówiąc że "jestem spoko" myślałem, że przyjąłeś. Dalej jednak ciągniesz rozmowę o hitlerze ( celowo napisane z małej litery) i o o. Rydzyku... Naprawde, ale to naprawdę śmiem twierdzić, że jesteś bardziej nietolerancyjny niż ja czy Guardian... A dlaczego? nie możesz dopuścić, że ktoś myśli inaczej niż Ty ( i faktycznie może być spoko). Bo jak już myśli inaczej to hitler, rasista i najlepiej to by było spalić go żywcem, bo nie pozwala normalnie (bądź nienormalnie) żyć innym. Ja również skończę już tą rozmowę, bo mam dosyć tego ping ponga...
 9. Wcześniej warto by było wynaleźć aparacik, który sprawdzałby czy takie Panie jak Marlenka skończyły już 16 lat...
 10. Od kiedy wartość człowieka oceniana jest zależnie od płci. Jakiś dziwny ten Twój system wartości... Szkoda, że tak brzydko traktujesz swojego tatę (który dał Ci życie), brata, chłopaka/męża... Czyżby to był desperacki krzyk skrzywdzonej kobiety? A tak na marginesie to znam bardzo wiele mądrych Pań na poziomie, ale również znam Panów którzy dokładają swoje cegiełki w tej pięknej budowie naszej cywilizacji? O co chodzi pytam się Marlenko?
 11. Przeszedł bym obojętnie, co nie jest równoznaczne z tym, że to w-g mnie jest to właściwe. Jeżeli jednak zobaczył bym całujących się homoseksualistów spojrzał z pogardą ( po czym zostałbym okarżony o nietolerancję,) z tego samego powodu z jakiego spojrzał bym się z pogardą na faceta obmacującego swoją dziewczynę na ulicy.
 12. Ta rozmowa trochę zboczyła widzę z tematu. Od kilku dni udowadniamy tymkowi, że można czegoś nie lubić, czuć do czegoś obrzydzenie ale równoczenie nie okazywać w stosunku do tego czegoś agresji. Tymek niestety nie może tego zrozumieć. Mówisz Tymku Guardianowi, że nie odpowiedział na Twoje pytanie, a sam pominąłeś kilka moich. Abstarchyjąc od homoseksualizmu Tymku, ale czy Ty w życiu nie masz tak, że do czegoś czujesz obrzydzenie. Zapewne masz- każdy człwiek do czegoś czuje obrzydzenie- jeden do pająków, inny do czegoś jeszcze. Czy w związku z tym dla Ciebie obrzydzenie, brak możliwaści zaakceptowania czegoś/kogoś jest zawsze równe z agresją. Chyba nie... Pojmij to w końcu i przestań przyrównywać nas do faszystów, rasistów i nazistów ( czyli do ludzi, którzy mają odchyły od normalności- bo żaden normalny człowiek nie bije drugiego za to, że ten ma inny kolor skóry lub jest homoseksualistą) bo mnie to obraża... Podsumowując- nie akceptuję tego co robią, obrzydza mnie to i zawszę bedę twierdził, że to nie jest normalne ,jednak szanuję ich jako ludzi... Nigdy ale to nigdy nie wykazałem się agresją do homoseksualisty za to, że on jest jaki jest. Zrozumiałeś w końcu o co mi chodzi?
 13. Dobrze to ja Ci spróbuję wyjaśnić to z innej strony bo ciągle nie rozumiesz mojego punktu myślenia. Przedstawiasz tu przykłady istnych skrajności. To o czym Ty piszesz wyżej to są również wynaturzenia. Ja nie mam żadnej ideologii. Nie przynależę do żadnej organizacji, a myśli które pisze wypływają ze mnie- nikt mi tego nie wbijał w głowę. Zrozum w końcu, że jeżeli człowiekowi coś się nie podoba, nie musi czuć do tego nienawiści. Łączysz dwie sprawy, które w tym przypadku nie mają żadnego związku. Wobec tego dlaczego nie możesz pojąć ( tolerować), że ktoś może uważać gejów i lesbijki za wynaturzenie i nie czuć do nich nienawiści. Dlaczego tych wrzucasz wszystkich do jednego worka obrzucając ich błotem ( np. nazywając rasistami, nazistami i faszystkami). W tym wypadku wykazujesz się właśnie nietolerancją. Piękne słowa. Nie znaczy to jednak, że nie mogę przedstawić swojego punktu widzenia. Zgodnie z tą myślą zlikwidujmy szpitale psychiatryczne- niech po ulicach sobie biegają ufoludki, tak jak napisałem ludzie z majtkami na głowie itp. Dalej zastanawiające jest dla mnie, że biblię dostosowujesz do swoich potrzeb. Wyciągasz elementy wygodne dla Ciebie, zapominając o tych niewygodnych. Jeżeli przyjmujesz ją do swojego życia to z całą konsekwencją. Wszystkie te elementy, które wypisałeś są prawdą. Ale nie jestem teologiem, ani żadnym znawcą, ale jasno pamiętam przypowieść o Sodomie i Gomorze. Twoje postepowanie jest na zasadzie wybiórczego stosowania prawa. Albo przyjmujesz biblię jako całość, albo w ogóle.
 14. Oczywiście masz rację thibris, że ceny dyktuje rynek- przecież nie neguję tego. Nie pisałem o tym, bo wydaje mi się to oczywiste. A ceny gier na zachodzie- są niższe. No może wyższe dla nas, ale dla ludzi tam mieszkających są niższe. Przeciętne wynagrodzenia np. w Niemczech są dużo wyższe niż w Polsce... Chodziło mi o to, że to nie piractwo ma tutaj decydujący wpływ na rozważania zawarte w artykule, a właśnie chęć zarobienia dużo większej kasy. Nie zapominajmy, że firmy produkujące gry mają swoich myślicieli (potocznie nazywanych menadżerami) , którzy myślą i myślą jak wyciągnąć więcej kasy od ludności. Masz rację takie są prawa rynku...
×
×
 • Create New...