Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Skawek

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Skawek

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Zwróciłem uwagę zwłaszcza na informację o sławnym globalnym ociepleniu. Tak jak pogo wspomniał - globalne ocieplenie w czasach tzw. Małej Epoki Lodowcowej? Wypowiedzi takich wybitnych osobowości naukowych, jak gubernator Alvarez powinny być cenzurowane. j50, dzięki za dodatkowe informacje o aluviones.
 2. No to teraz ja się pokajam. Mój post skierowany był do Marleny, gdyż właśnie jej argumentacja na poziomie - "ja jestem lepsza i patrze na was z góry" był metodą zakrzyczenia wszelkich logicznych prób argumentacji.
 3. A najlepsza metoda dyskusji to zakrzyczeć adwersarza...
 4. A to przednio się ubawiłem! Mój drogi, powinieneś pisać przemówienia dla naszego prezydenta, gdyż próba sprzedania takich bzdur opakowanych pseudofizycznym bełkotem, jest porównywalna tylko z jego ostatnim orędziem wygłoszonym w telewizji. Pozdrawiam wakacyjnie. P.S. Oszczędzaj energię - swoimi wywodami powodujesz jedynie efekt cieplarniany.
 5. Elektrony połączone z protonami??? Jako żyw nie słyszałem ciekawszej teorii. Czy mógłbyś rozwinąć myśl, bo jako prosty fizyk, nie do końca rozumiem zawiłości Twojego postulatu. Z góry dziękuję.
 6. OK, podałeś techniczną stronę rozwiązania. Jednak nie prowadzi ono do żadnej konkluzji. Nie do końca jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację, w której provider po uprzednim zdiagnozowaniu robaka na Twoim komputerze metodą filtracji pakietów, będzie odłączał Ci dostęp do Internetu, a następnie przemiła Pani z call-center będzie telefonować i uprzejmie zawiadamiać, iż usługa będzie wznowiona po uprzednim "wyczyszczeniu" komputera...
 7. A jakie działania dostawców internetu dawno zlikwidowałyby ten problem?
×
×
 • Create New...