Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Felipe

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Felipe

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Inteligencja to nie tylko liczby, co z adaptacją do nowych warunków, ze zdolnością do rozwiązywania problemów, uczenia się? Jak tym testem zmierzyć zdolność do twórczego, a nie tylko mechanicznego przetwarzania informacji, czyli tworzenia zupełnie nowych pojęć?
 2. Za kilkadziesiąt lat zostaną także ujawnione informacje o parapsychologii, o podróżach w czasie już mówią na Discovery Channel. Świat jest nieograniczony, dzięki naszym umysłom tworzymy przyszłość i przeszłość. Wszystko jest wielkim cudem którego dano nam doświadczyć, kiedy ludzkość zda sobie z tego sprawę? Chcemy być jak beztroskie dzieci, to nimi jesteśmy
 3. Mi dla odmiany przyszło do głowy badanie atmosfery innych planet lub zdobywanie informacji o czarnych dziurach. Podejrzewam że ten wynalazek będzie miał wiele zastosowań, które przyspieszą i tak bardzo szybki postęp technologiczny.
 4. Tak jest ale nie powinno tak być. Wybierając takich czy innych polityków, bądź powierzając obronę kraju nie powinniśmy być skazani na błędy lub chęć zarobku osób w to zaangażowanych. Wszystkie próby złych "posunięć" powinny być od razu ujawnione i niedopuszczone do realizacji. Świat na szczęście powoli dąży do globalizacji i długo taki bałagan trwać już nie będzie.
 5. Dla Anonimowych 10 lat więzienia, a dla firm i instytucji prowadzących potajemną szkodliwą działalność dla ludzkości całkowity brak konsekwencji. Prawdziwa sprawiedliwość jak nigdy dotąd! Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat ludzie wyjdą na ulice i już więcej nie pozwolą sobą manipulować. Skończy się ten bajzel i zaczną rządzić ludzie którzy chcą dobrobytu na świecie a nie władzy i pieniędzy, bo o to przecież powinno chodzić.
 6. Można zastanowić się nad umiejscowieniem soczewek i luster bądź innych urządzeń w takim miejscu w przestrzeni, w którym nie będą mogły skupiać wiązki światła na naszej planecie. Nie będzie można wtedy użyć słońca do ataku na cele naziemne.
 7. Szkoda że nie spróbowali zamiast okna wstawić LCD i włączyć na nim film nagrany z tego właśnie okna. Podejrzewam iż mózg człowieka dałby się oszukać jeżeli naukowcy dobrze przygotowaliby tę sztuczkę (ew. hologram 3D)... W przyszłości może być to tylko kwestią przyzwyczajenia. 8)
 8. Jeżeli naprawdę można pomagać naukowcom grając to dla mnie rewelacja ;D
 9. Cieszy mnie że młodzi ludzie bawią się przed komputerem zamiast chodzić z nożami po ulicy... ale z tymi organizacjami praw człowieka przesadzili, instytucje rządowe by wystarczyły
×
×
 • Create New...