Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

googster

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About googster

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Przyznałem się do błędu pisząc, że jest różnica pomiędzy budowaniem gniazd na słupach a na linach. Widać nie tylko mi zdarza się coś źle zrozumieć, tylko po co w ogóle o tym pisać? W celu podbudowy własnej wartości? Powtarzam po raz kolejny. Zgadza się kruki budują gniazda na słupach, ale sens mojej wypowiedzi pozostaje niezmienny. Kruk od setek pokoleń nauczył się by budować gniazda względnie wysoko, w miejscu gdzie zachowana będzie dobra widoczność. Traktuje słup jak doskonale spełniające jego wymagania drzewo. Nie ma w tym nic inteligentnego.
 2. słupy czy liny różnica jest, jednak ten fakt w ogóle nie podważa sensu mojego posta.
 3. Przykład Przemka uważam za trafny sposób wykorzystania infrastruktury. Tak samo jak moskiewskie psy używające metra do przemieszczania się. Przykład z artykułu uważam jednak za nietrafny. Kruki traktują liny tak jak drzewa i zwyczajnie budują tam gniazda w sposób dokładnie taki sam jak na drzewach. Ciężko tu mówić o wykorzystaniu infrastruktury.
 4. Kinect został stworzony dla Xboxa który posiada tylko złącze usb 2.0. To usb (a dokładniej przepustowość danych) jest właśnie największym ogranicznikiem Kinecta
 5. @Jajcenty może będzie zjadało kupy z chodnika ? ))
 6. Też pijam od czasu do czasu Yerbę. Zgadzam się z przedmówcą i dodam jeszcze, że napitek zarazem pobudza jak kawa i ma właściwości rozluźniające. Dwie cechy niby wykluczające się wzajemnie, a jednak Właśnie dlatego międzi innymi Yerba jest taka niezwykła
 7. Sam fakt istnienia jakiegoś prawa stwarza konieczność jego przestrzegania. Napisałem w ten sposób ponieważ w tym wątku próbowano przytaczać wiele argumentów jakoby kopiowanie nie było kradzieżą. Nigdzie natomiast nie napisałem, że prawa nie można zmieniać! W tym przypadku jednak nie wiem czy da się prawo zmienić. Istnieje bowiem prawo mówiące, że jeżeli ktoś wykonuje jakąś pracę i żąda za nią zapłaty to musi ją otrzymać. Trudno było by takie prawo zmienić...
 8. Temat który wydaje się nie mieć końca. Nie rozumiem w ogóle po co argumentować rzeczy tak oczywiste. Wszyscy żyjemy w społeczeństwie w którym obowiązują zasady prawne, tych zasad należy przestrzegać albo poniesie się odpowiednią karę. Nie podoba się? można wyemigrować do kraju z innym systemem prawnym lub w przypadku braku odpowiedniego, zapraszam do samotni - jakiejś jaskini albo lasu z dala od społeczeństwa. Łamanie ustanowionego prawa nie ma ŻADNEGO uzasadnienia, w przeciwnym wypadku każdy mógłby interpretować prawo na swój rozum i wedle własnego interesu i mielibyśmy bezprawie. Skutków bezprawia chyba nikomu nie muszę tłumaczyć. Nie powiem, że nigdy nie zdarzyło mi się niczego ściągnąć z internetu nielegalnie. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że był to czyn bezprawny i nie będę się próbował na "swój rozum" usprawiedliwiać.
 9. @Piotrek "Tym samym Motorola dołączyła do grona sprzedawców przycisków do papieru wpuszczając kolejny dotykowy smartfon bez podstawowych przycisków fizycznych. @mikroos "Faktycznie, lekka kicha z brakiem przycisków fizycznych." Pozwolę sobie się z wami nie zgodzić. Z tym wszystkim można sobie poradzić grzebiąc w menu lub instalując odpowiednią aplikację - wszystko trwa 5 min. Ja mam np i9100 i połączenie odbieram przyciskiem środkowym (jedyny przycisk fizyczny pod ekranem) kończę kliknięciem na przycisk wyłączania telefonu. Wyciszyć dzwonek mogę nie wyciągając telefonu z kieszeni i klikając (przez spodnie) na przycisk ściszanie/podgłaśnianie Motolola Droid Razr posiada fizyczny przycisk do włączania telefonu(jak również ściszanie/podgłaśnianie), można nim odbierać i kończyć połączenia
 10. "Zaprawdę ewolucja działa selektywnie , albo wcale jej nie ma." Ewolucja nie działa tam, gdzie nie zachodzi potrzeba przystosowania się do nowego środowiska lub organizm radzi sobie w nowym środowisku równie dobrze co w starym.
 11. swoją drogą jak mikroos mógł się pomylić co do jednostki mikro
 12. może od razu ten artykuł umieścić w ramce reklama ? Żadna to innowacja właśnie korzystam z myszy która wytrzymuje 18m-cy na baterii (sprawdzone)
 13. dla sprostowania pisząc: "zapierające dech w piersiach nowiny...." nie uderzałem w "kopalnię wiedzy" ale w wielkich odkrywców. Kopalnia tylko przedstawia materiały z pewnych źródeł - świetna robota!
×
×
 • Create New...