Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

ThePX

Users
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ThePX last won the day on July 2 2013

ThePX had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About ThePX

 • Rank
  Fuks
 1. Dla mnie dziwna sprawa - chyba nie jest tak pięknie. Powiedzmy jestem przyczajonym użytkownikiem i dopiero zainstaluję system powiedzmy 9 lat po premierze. Czyli wtedy MS będzie wspierał go tak naprawdę przez 19 lat od premiery?
 2. Super pomysł! Telefony się do czegoś przydadzą i może to otworzyć drogę powiedzmy do "mobilnej" morfologii
 3. Pazerność reklamodawców chyba nie zna granic...
 4. Chyba warto jeszcze nadmienić, że to ogranicza tylko utratę ciepła przez promieniowanie, a zostaje jeszcze przez przewodzenie.Więc niby polar do tego i mamy ładny zestaw Tylko czy tak komfortowo by się mieszkało w domu powiedzmy nawet w 10 st? Ciekawe co na to kwiatki i inne rośliny. BTW takie cuś ze srebrem można już kupić, tylko pytanie czy to jest to samo (Omni-Heat): http://www.columbia.com/youth-midweight-tight-2-1566811.html?cgid=technology-omniHeatReflective&dwvar_1566811_variationColor=010#start=2
 5. Tornada się przegrupowują i szykują do ostatecznego, skoordynowanego uderzenia
 6. Dla mnie brzmi prawie jak połączenie człowieka z maszyną, odstawiasz element który właściwie stał się Twoją częścią i taka reakcja organizmu po odrzuceniu. Trochę naciągane, ale kto wie Bardziej bym stawiał, że to jest indywidualna sprawa, może jakieś predyspozycje itp.
 7. No to się zaczyna - sci-fi przechodzi do rzeczywistości
 8. A myślałem, że ta doniczka sama będzie się ustawiać względem światła coś a'la panele fotowoltaiczne, a tak to można samemu przestawić czy ustawić zwykłą doniczkę
 9. Też się zgadzam z Mariuszem - tu właściwie chodzi o ten konkretny przypadek wirusa Ebola, a nie wszystkie leki. Zarażony tym wirusem człowiek może mieć tylko praktycznie dwie opcje: 1. Nie brać leku i praktycznie skazać się na śmierć (śmiertelność jak patrzę dochodzi do 90%) 2. Wziąć lek i mieć jakąkolwiek szansę Według mnie w tym wypadku lepsza późniejsza walka z powikłaniami, a nie śmierć. Istnieją jakieś alternatywne metody, ale chyba ta jak do tej pory okazuje się najskuteczniejsza.
 10. Faktycznie ta metoda otwiera nowe możliwości, najbardziej właśnie mnie interesuje to kosmiczne zastosowanie Tylko pytanie jak z wydajnością całego procesu i ile potrzebnej jest tej wody?
×
×
 • Create New...