Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

WormFrizzer

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

WormFrizzer last won the day on August 7 2013

WormFrizzer had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About WormFrizzer

 • Rank
  Fuks
 1. Jako filozof odpowiadam: Dwa razy bardziej poważne jest oczywiście złamanie obu nóg Trzy razy bardziej poważne jest złamanie trzech kończyn Za to pierwiastek z dwóch razy bardziej poważne jest coś odrobinę mniej poważne od złamania nogi, więc dajmy na to, złamanie trzech palców stopy.
 2. Moim skromnym zdaniem "Obcych" jest pełno, ale nie chcą za bardzo schodzić na ziemię, bo to tak jak.. hm.. wchodzić do szpitala psychiatrycznego gdzie pacjenci mają ostrą amunicje.. Parę jest zastanawiających przypadków, nie mówiąc już o znanym Rosewell, ale taki na przykład "Phoenix Lights"? Albo plemiona w Afryce(bodajże plemię Dagon?), które mają imponującą wiedzę astronomiczną i ciekawe idące z nią historie.
 3. Z tego co wiem, takie testy robiono już z księżycem. Podobno by potwierdzić obecność wody.
 4. Według jedno z modeli czasu, wszystko istnieje równocześnie. Tj. istnieje nieskończona ilość statycznych wszechświatów, a zjawisko ruchu jest tylko raptowną progresją z jednego wszechświata do drugiego. Zupełnie tak jak klatki w filmie.
 5. No NARESZCIE! Wysyłamy sondy we wszystkie kierunki układu słonecznego a stomatologię mamy nadal na poziomie średniowiecza.. Skandal. Co do fluoru, to o ile wiem (a nie wiem wiele, wiec poprawcie mnie śmiało) to jest gdzieś ustalona dzienna maksymalna dawka fluoru (często jest to napisane na paście) i pasta zazwyczaj jest bardzo blisko tej dawki. Wiec o ile nie połykasz pasty i/lub nie masz jakichś dodatkowych źródeł fluoru, to NIBY, wg. 'potwierdzonych badań' powinno być ok. Aczkolwiek mnie bardziej ciekawi nie toksyczność fluoru, bo wiadomo że zdrowy on nie jest, a raczej w jakim tempie dziennie jest on usuwany z organizmu.. Bo żaden organizm nie lubi kumulowania sie toksyn, nie? Mówią mądre głowy, że fluor dobry dla zębów, ale słyszałem jak inne mądre głowy mówią, że owszem, wzmacnia od strukturalnie ząbki i kostki, ale wypierając wapń. Tak więc mój stosunek do fluoru jest: "Nie wiem, im mniej tym lepiej. Better safe than sorry."
 6. Świetna wiadomość! swoją drogą.. Dr Gay
 7. I dlaczego miejsca gdzie je budowano, jak i inne 'święte miejsca' są na jednej linii, które to linie układają się w podejżanie uporządkowaną strukturę :>
 8. Dla mnie wskaźnikiem wartości wiedzy jest jej użyteczność, i okazuje sie ze new age posiada jej sporo. Co do piramid, z informacji jakie posiadam (której to zbiór powiększam) wynika, że oficialna teoria dotycząca powstania i przeznaczenia piramid jest błędna i dosyć naiwna jeśli przyjżeć się stanu rzeczy szerzej. Być może istniała przed nami jakaś rozwinięta cywilizacja, kto wie? Ja nie dysponuję żadnymi konkretami.
 9. "rakiety dalekiego zasięgu mają od III Rzeszy" Owszem, ale nie zostały one 'ukradzione' w 'zwyczajny', szpiegowski sposób, ale poprzez operacje Spinacz (Papeclip), gdzie przechwycili i nawiazali współprace z naziwstowskimi naukowcami, którzy też poźniej pomagali w załorzeniu N.A.S.A., jak i wielu innych tajnych badań/operacji. taki offtop wybaczcie, ale zawsze mnie to fascynowało ;d
×
×
 • Create New...