Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

granda

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About granda

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Szczecin-Polska
 • Zainteresowania
  zwierzęta,ciekawostki historyczne,medyczne,przyrodnicze.
 1. Można nawet pokusić się o stwierdzenie,że chyba w Polsce policja kryminalna /może to nieprawdziwe:)/podgląda też współczesne seriale takie jak Krym.zagadki Miami,Vegas,N.Jorku itd:)))))
 2. Zuch pacjent!dziwi mnie tylko,że mógł machać reką a nie mógł powiedziec gdzie włącznik no ale w tej sytuacji stresowej wszystko jest możliwe!
 3. także jedzenie przez oieski na spacerze trawy mówi o /tak mi się wydaje/czyszczeniu dróg pokarmowych:)
 4. ja krótko.Przy takich rzadkich sprawach nie podawałabym miejsca zycia tej populacji!!!Znajdą się chętni do handlu czyli wybicia:((((
 5. i to mi sie podoba.A u nas wykorzystywanie tych automacików poto by w miastach utrudnic zycie bo te prawdziwe problemy miejskie i tak beda utajnione:((((nasze ustawy/przepisy/chroniace zwierzeta są tylko zmyłką.Zwykły zapis ,za którym nie idzie odpowiednio sroga kara.to jest zaspokojenie sumien na papierze nic więcel i tyle.(((
 6. Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat. Stanisław Jerzy Lec to tak raczej na dzisiaj tj 1 kwiecien..prima aprilis:)))
 7. Co mogę powiedzieć?Dlaczego nie jestem psem:((((
 8. Ostatnio na liveleak ogladałam film gdzie strażnik ochrony zwierąt wabiąc z komórki glosem szczeniaka doprowadził matke /sunię/ do małych ukrytych w jakis gaszczach.uratowano wszystkie z miotu:)))czyli metoda stara a wykorzystanie z delfinami nowe:))
 9. Bzdura!Koty to wspaniałe zwierzęta.jeden taki mądry w historii powiedział:nawet najmarniejszy kot jest arcydziełem.Podzielam!!)Wiecej szkód przynoszą ludzie,zanieczyszczenia itd.ofiara kotów z reguły padaja osobniki słapsze,chore.Domowe koty w dużej mierze mają dzwoneczki na szyi . MNICHV10 z gruntu nie lubi kotów/psy na [ewno tak bo to niewolnicy/i będzie pisał te swoje bzdury.
 10. Świetna sprawa.Czyli nie tylko kręgosłup ale i bezkręgowość jest zdolna do manipulacji.Ciekawe jak tam u innych bezkręgowców.czyżby mszyca ma extra zdolność?
 11. Bardzo ciekawie napisany artykuł.Wogóle historia Angli/Szkocji/jest podawana właściwie we wszystkich dostępnych mediach bardzo ciekawie.Jest duzo tlumaczen na jezyk polski co ułatwia mniej znających angielski,dostęp do tych pasjonujących dziejów.I chociaż nie zawsze zgodne z historia.. dzieła Szekspira..też rozpalają wyobrażnię.Nie wspomnę o wspaniale pokazyjące detale epok seriale i filmy produkcji WB. Bardzo często wchodzę na stronę KW i korzystam z zawartych tu artykułów.Wykorzystuję je na swoim blogu./oczywiście powołując się.na w/w.
×
×
 • Create New...