Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dred

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About dred

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Czy myślicie że taki Giertych w ramach programu 'zero tolerancji' był by w stanie nakazac podawanie takiego środka uczniom ? Przy okazji odechciało by się im sexu..
 2. Ja zaprzeproszeniem bym się pożadnie 'wkurwił' gdyby wyłączyło się na przykład radio kiedy chciałem zmienic stacje. Wyłączanie predkościomierza też by mnie denerwowało. Co to znaczy zeby maszyna mowiła mi czy moge widzieć lub nie działający obrotomierz.
 3. Niestety z ubolewaniem stwierdzam że żaden policjant ani inny tego typu urzędnik państwowy oraz generalnie ludzie nie są WIARY-GODNYMI świadkami. Może normalni ludzie jeszcze 'troszke' o tyle policjant w żadnym wypadku. Ludzka pamięć jest zawodna a z intencjami to naprawdę różnie bywa Najważniejsze są DOWODY! To że nie zebrali dowodów od razu to przecież ich wina, ew. prodedur i braku odpowiedniej wiedzy czy srzętu. Kiedy czytam o nakazie wydania hasła aż mi się pięść zaciska. Niedługo przymusowe 'czytanie' myśli lub pamięci oskarżonego o .... palenie trafki.... bo to przeciez NARKOTYKI SĄ! Na narkotyki to można wszystko! Od dawna za 'każdą ilość' mogą zrobić przeszukanie mieszkania. Skandal. Dodam że szczerze potępiam KAŻDE wykorzystywanie dzieci, włącznie z manipulacją dzieci , wykorzystywanie sexualne to już kompletne dno. Ale nie pozwalajmy zagrabiać naszej prywatności z powodu specjalnie ograniczanych możliwości policji. Zatrudniają niekompetentnych ludzi którzy sami łąmią prawo, jak tu potem miec dla nich szacunek ? Brakuje im sprzetu, intelignetnych ludzi z wysokim poziomem moralnym i dobrym wykształceniem w kierunku pracy w policji oraz odpowiednich procedur. Oczywiście pensje też powinny być większe. Wcześniejsza emerytura to fajna sprawa ale to akurat bym ukrucił, nie trzeba do końca życia pracować 'w terenie', na pewno da się bezpiecznie pracować w policji.
 4. Core Wars - Nigdy nie napisalem takiego programu ale to bardzo ciekawa idea Dwa lub więcej programow walczą ze soba na ograniczonej ilości pamieci, mogą sie replikowac, nadpisywać czesc programu przeciwnika i wszystko inne co uda się zaprogramować. Tak do wyeliminowania programu przeciwnika. Mogę się lekko mylić, w szczegółach pod : http://www.koth.org/ http://en.wikipedia.org/wiki/Core_War http://happypenguin.org/show?Core%20Wars
 5. Ty to jesteś inteligent. Poniżasz ludzi którzy poddają pod wątpliwość to czy tamto.
 6. Bardzo ciekawe, ale czy noszenie soczewek nie jest męczące lub szkodliwe dla oka ? osobiscie widze siebie noszącego takie coś prawie całe życie. Czy nie ma jakiś mniej inwazyjnych pomysłów na wyswietlanie obrazu ? No i dodatkowo promieniowanie elektromagnetyczne tak blisko oka.
 7. No ciekawe Ze względów bezpieczeństwa przed pozwaniem ich do sądu.
 8. Samochody - mam ich serdecznie dosyć. Zajmują cenna powierzchnie, trują i każdy z nas łoży pośrednio lub bezpośrednio na to wszystko. Najbardziej martwi mnie to że dalej będą truć i truć. Entuzjaści zawsze będą mogli sobie pojeździć po milionach kilometrów dróg które zbudowano do tej pory. Leczenie poszkodowanych w wypadkach nie jest darmowe. Piesi i rowerzyści potrąceni przez samochody mają leczenie opłacane przez wszsytkich. Ograniczane są nasze wolności (przejścia dla pieszych). Niszczone jest środowisko naturalne. Przestrzeń publiczna (parkingi i drogi) jest dosłownie grabiona przez zmotoryzowanych. Tiry na tory. Mister do miasta. Zostawić rzadką siatkę ulić na wszstko nietypowe i będzie porządek. Szczęśliwy kierowca
 9. Zawsze się tak mówi jak się chce zarobić lub kogoś zniechęcić 8) Nie zawsze.
×
×
 • Create New...