Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mam3nogi

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About mam3nogi

 • Rank
  Fuks
 1. Ok dzięki że napisałeś, trochę mi to rozjaśniłeś.
 2. Ostatnio czytam że wiele osób w wyniku obecnej anomalii, jaką jest zimny marzec, twierdzą że nie ma globalnego ocieplenia tylko ochłodzenie. Ale nei rozumiem, przecież te anomalie są wynikiem ocieplenia - tego że się stopiło to co nie powinno na Spitsbergenie, który kształtuje pogodę na dużym obszarze półkuli. WIęc czemu ludzie tak mówią? Może ja coś źle rozumiem?
 3. sam nie miałeś prawa latać http://kopalniawiedz...d-Bomphrey,7485 to był zwykły mit, a pajace go powielają http://en.wikipedia...._misconceptions The flight mechanism and aerodynamics of the bumblebee (as well as other insects) are actually quite well understood, in spite of the urban legend that calculations show that they should not be able to fly. In the 1930s, the French entomologist Antoine Magnan, using flawed techniques, indeed postulated that bumblebees theoretically should not be able to fly in his book Le Vol des Insectes (The Flight of Insects).[173][174] Magnan later realized his error and retracted the suggestion. However, the hypothesis became generalized to the false notion that "scientists think that bumblebees should not be able to fly". i dalej tu: http://en.wikipedia....#Misconceptions
 4. a jakieś alternatywy dla więcej niż 20 userów oprócz windows live domains ?
 5. http://www.kingsoftsecurity.com/ nowy antywir podobno dobry ale(?) chiński
 6. Mam pytanie - czy ktoś może mi napisać w jaki dokładnie sposób i czy w ogóle promieniowanie kosmiczne a w szczególności jego zmiana wpływa na rozpad izotopu promieniotwórczego węgla 14C ? chodzi mi przede wszytskim o to - co by się stało gdyby w pewnym okresie czasu ilość promieniowania kosmicznego (tylko teoretycznie) docierającego do ziemi nagle się zwiększyła o jakiś rząd. Pomijając wszytskie pozostałe skutki dla człowieka - jaki miałoby to wpływ na węgiel c14 czy ta metoda dalej byłaby skuteczna ? Czy powstałyby zbyt duże różnice żeby metoda ta do czegokolwiek się nadawała ? Dzięki.
 7. masz jakieś dobre linki do diety eat stop eat ?
 8. Jak je trochę pognieciesz albo coś na nich domalujesz albo nawet dołożysz to wg gpl możesz
 9. Skąd wiesz że nie jest ? Przecież jest. Mogę ją komuś dać i zrobi z nią co zechce. Natomiast nie muszę wybierać by ją dystrybuować. A jeżeli już wybiorę to też możesz ją przecież komuś dać....i kolejna osoba też może.
 10. Powinno być by nie było takich konfliktów.
 11. a czemu zamknąłeś mi temat z uwagi na prowokację o iphonie ? za to nie podam Ci tych linków: http://forum.emule-p...showtopic=19247 http://www.shareosio...-inne-ipfiltry/ z changelogiem gdzie wyraźnie jest napisane : 2012-07-08 : IPFilter v0005 - SOLARIS edition czyli 2012 -2 byłoby 2010 a 2012 -3 =2009 chyba że chodzi Ci o 2-3 lat wtedy: 2012 - (2-3)= 2012 - (-1) = 2012 +1= 2013 Niestety z 2013 ipfilter dat nigdzie nie mogę znaleźć... tu jest jeszcze z końca sierpnia 2012 http://www.shareosiol.com/topic/95457-truebluerovers-ipfilter-update-31082012/page__st__30
 12. Dzisiaj, 12 wrześnie zostanie wysrany wydany nowy IPHONE. Już 12 września o godzinie 19 czasu polskiego rozpocznie się konferencja, na której Apple zaprezentuje iPhone’a 5.
×
×
 • Create New...