Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

6GhosT9

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About 6GhosT9

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. A tak serio - myślę, że chodzi tu między innymi o wynalazek w stylu Microsoft Surface, czyli dotykowy stolik.
 2. Nie byłbym taki ostry w bronieniu Jobsa przy tej kwestii. Stan zdrowia Jobsa przestał być jego prywatną sprawą od momentu wyciągnięcia Apple'a z dołka i zrobienia z niego takiego molocha jakim jest teraz. O ile informacja o tym czy mu się źle siusia czy kupka może mało obchodzić szarego posiadacza iPoda o tyle inwestorzy prawdopodobnie wchodzą na wyższe poziomy empatii, siusiając i kupkając razem z Jobsem. Dla nich to jest ekstremalnie ważne info (wbrew pozorom! ), więc nie dziwię się, że są tacy, którzy próbuje przeanalizować wypowiedź Jobsa, właśnie w celu potwierdzenia... czegokolwiek. Pozdrawiam!
 3. "dla MS Offisa"?? Nie silmy się na niebezpieczną polonizację nazw własnych, proooszę... "dla MS Office'a" być powinno, bo przecież nie piszemy MS Offis, prawda? Proszę o poprawkę (wszędzie gdzie się pojawia... ) Pozdrawiam!
 4. "ciekawe tylko jak będą wyglądac kamery czy aparaty takiej rozdzielczości" Mogę się założyć, że identycznie jak teraz wyglądają kamery HD. Co do tego jak czułe jest nasze oko - jasne, ale kiedy zwiększamy ekran, na którym wyświetlany będzie obraz - jakoś obrazu staje się coraz bardziej ważna. Można to zaobserwować oglądając program nadawany w normalnej PAL'owskiej rozdzielczości na telewizorze o przekątnej 32'' (już!). Pozdrawiam!
 5. Moim zdaniem najprościej gdyby w np. telefonie obok opcji "głośnomówiący" byłaby "cichomówiący", czyli właśnie rozwiązanie pana Chana i kolegów. Jeden jedyny przełącznik i mamy naprawdę bardzo ciekawą alternatywę - chociaż zastosowanie w telefonach jakoś do mnie nie przemawia - co innego podczas oglądania filmów! Wyobraźcie sobie oglądanie filmu z ukochaną, na normalnym zestawie 7.1 i do tego BEZ interwencji w życie pozostałych domowników / sąsiadów / kogokolwiek kto mógłby poczuć się "urażony"! Moim zdaniem genialny wynalazek!
×
×
 • Create New...