Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

delicjowa

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About delicjowa

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. @whiteresource: to samo sobie pomyślałam. Jesteśmy najlepszym przykładem, że głodnemu chleb na myśli. Niestety ten artykuł boleśnie przypomina mi o zbliżającym sie egzaminie z technik obrazowania medycznego. Co do dostępności i wykorzystywania w 100% możliwości RM musimy sobie zdać sprawę, że koszt pomiaru i działania tego urządzenia jest dość wysoki. I zastanawiam się jakby to wyglądało gdyby upadł NFZ i każdy musiał zapłacić za takie badanie ze swojej kieszeni. Czy dalej było by tyle chętnych.
 2. nie każdemu się to jednak udaje - patrz: Lady Makbet.
 3. piję kawę - boli głowa, nie piję - też boli.
 4. tak, tak. kojarzy mi się z masochistami. żyletki na ręce też niwelują napięcie i takie tam.
 5. bez sensu. moje ołówki mają poodgryzane końcówki i jakoś mnie to nie zniechęca. Jak myślę, to gryzę
 6. dobra nie mam nic przeciwko, żeby ojciec moich dzieci był inteligentny ^^ tylko powiedzcie gdzie takich znaleźć?
 7. może w wieku 30 lat doceniły swoją wartość, ale w wieku nastoletnim mogły przejść przez anoreksję. To jest niestety zagrożenie wynikające z ambicji rodziców. "Musimy mieć idealne dziecko..." I chyba nie ma złotego środka na to.
 8. ja jestem grubym kujonem. ;P bo zamiast chodzić na basen, czy biegać siedzę w książkach. Połknęłam całą teoretyczną wiedzę o zdrowym odżywianiu i sportowym duchu i nic nie pomaga. Nie chudnę ;P A do czytania zwykle coś zagryzam : siła w rodzicach! rodzice, nie dopuście żeby wam się dziecko roztyło, bo potem na starość ma problemy!
 9. ja bym bardziej była skłonna myśleć, że to placebo. Nie znam się na kosmetologii, ale czytałam gdzieś, że te tańsze kosmetyki wcale nie są gorsze od tych droższych (gdzie płacimy za markę, za reklamę). Wiadomo, że odrobina luksusu poprawia samopoczucie - czyli ogólnie zdrowie. Ale aż tak? A poza tym za żadną cenę nie zatrzymamy starzenia całkowicie.
 10. a może tu chodzi o to, że nie tyle `rozwód` się dziedziczy, co wynosi z domu. atmosfera rozwodowa może zaburzyć psychikę dziecka, albo zrazić całkowicie do związków. wiem też na swoim przykładzie. po rozwodzie moich rodziców i jeszcze dalszych ich perypetiów dochodzę do wniosku, że nie chcę męża. na kłopot?
 11. pochwy i dna macicy (wg. wikipedii)
 12. Nigdy nie słyszałam, żeby wazopresyna była odpowiedzialna za więzi między kobietą a mężczyzną. Zawsze wydawało mi się, że zagęszcza mocz pierwotny. :-\
×
×
 • Create New...