Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Krzychu G.

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Krzychu G.

 • Rank
  Fuks
 1. Hmm... Zastanawiałem się, czy da się coś napisać w temacie, ale ręce opadają. Francuska gazeta - publikując artykuły na swojej stronie - rości sobie prawa do wyników wyszukiwania? Czyli wpisanie tytułu gazety w Google jest be, a wejście na stronę gazety i ręczne wyklikanie już ok? Ten koniec świata to już czy jeszcze trochę trzeba poczekać?
 2. Wydaje Ci się - są już od lat dwusuwowe silniki diesla (np. Detroit Diesel). Olej był potrzebny tylko po to, by smarować skrzynię korbową w której mieszanka była wstępnie sprężana. W tego typu silnikach zamiast pod tłokiem wstępne sprężanie uzyskuje się przy pomocy sprężarki. Swoją drogą, radziecka myśl techniczna popełniła (i zdążyła zarzucić razem z czołgiem T-64) już w okolicach 1958-1960 roku projekt silnika z tłokami przeciwsobnymi, pt. 5DTF.
 3. "Reklama im tego nie uświadamia"... Ple, ple... Dennis Leary w "No cure fot cancer" ładnie to określił, czy raczej wyśmiał. Mały kawałeczek o wiele dłuższego stand-up: "They want to make warnings on the packs bigger. Yeah. Like the problem is, we just haven't noticed yet."
×
×
 • Create New...