Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

kesim

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by kesim

 1. powinno być "Windows Vista, nad KTóRYM pracowano...", w końcu podmiotem jest słowo WINDOWS, a nie słowo VISTA
 2. Ja słyszałem że alternatywą dla umieszczenia tarczy antyrakietowej w Polsce jest umieszczenie jej na Litwie, być może jest to kolejny wybieg zazdrosnej o swoje dawne terytoria Rosji, która się rozsierdziła całą tą sytuacją.
 3. A tym się nie zajmują czasem CRACKERZY ???
 4. Jakieś przykłady tego oprogramowania?
 5. heh, ciekawe za to ile zarabiają na naszych danych uzyskanych z kont pocztowych i do czego je wykorzystują Jak to w życiu bywa, nie ma nic za darmo.
 6. I tak to nie ruszy na pewno tych co są odpowiedzialni za tępienie pośrednie lub bezpośrednie tych gatunków. Przecież nasz "wspaniały" rozwój cywilizacyjny zostałby zachwiany, a do tego w żadnym wypadku nie wolno dopuścić heh I nic tu nie pomogą żadne raporty ani apele do ludzi, dla których kasa to cel, a nie środek To jak próba zatrzymania lawiny śnieżnej. Przykro...
 7. "W życiu przeczytałem tylko dwie książki, jedną z nich był OJCIEC CHRZESTNY" Cytat z filmu PORANEK KOJOTA W sumie nie zgadzam się z panią...jak jej tam było na imię (;D) ...ale każdy ma prawo do własnego zdania Ludzie! Dla niej internet jest trochę nie do zrozumienia - to inne pokolenie!!! Jak dla mnie bez internetu trudno by było o dyskusję i wymianę informacji choćby między informatykami - specjalistami. A co oni robią? Pracują by nowemu pokoleniu żyło się lepiej. Jej póki co pewnie też. To tylko przykład. Przecież internet nie musi być alternatywą dla czytania powieści. Chyba mało kto siedzi tylko na youtube.com całymi dniami, a gdyby nie gg to nie miałbym ani w połowie takiego kontaktu z moimi znajomymi.
×
×
 • Create New...