Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Pugg

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pugg

 • Rank
  Fuks
 1. Zawsze można wprowadzić opcję Tak/Nie/Losowe (T 50%/N 50%) dostępną dla użytkownika z domyślnie włączoną opcją losową, ustalaną na czas sesji przeglądarki. Nie można wtedy powiedzieć że jakaś firma jest za/przeciw, świadomy użytkownik może zdecydować co chce, nieświadomy i tak zdaje się na losowość swoich poczynań, no i nikt nie może mieć pretensji do producenta
 2. ...A może hipotetycznie - organizm wydala czynnik który powoduje alergie co skutkuje objawami alergicznymi (+przeciwciała), pod warunkiem że "wie" że czynnik jest szkodliwy, czyli nie powoduje utrzymania i gromadzenia danego czynnika w rezultacie wywołującego nowotwór ;] Czyli im wcześniej widać że organizm się oczyszcza tym mniejsze prawdopodobieństwo że stopień toksyczności przekroczy określoną normę i wywoła raka? Te przeciwciała "o nieznanej funkcji" jakoś badają?
 3. Islamiści zniszczyli mauzoleum sufiego? Sufi to poniekąd mistyk islamski. Czy zrobili to islamiści czy też jakaś konkretna grupa podająca się za islamistów i święcie w to wierząca? Jakoś kojarzy mi się to z wojną na linii protestanci-katolicy i z każdym z nich starającym się udowodnić swoją wiarę w Chrystusa okładaniem innych kamieniami, a obwinianiem za to chrześcijan.
×
×
 • Create New...