Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

neex

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About neex

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Skłaniałbym się do innego wniosku, że osoby skłonne do depresji są bardziej skupione na własnej osobie i dlatego mają odłączony obwód nienawiści. Inne osoby ich mniej interesują.
 2. Tak sobie myślę, że gdyby stanowiły jakąkolwiek barierę, to posługiwanie się radioteleskopami byłoby niezmiernie utrudnione lub zafałszowane. Większe zakłócenia powoduje raczej nasza rodzima cywilizacja.
 3. Będą emigrować. Płodzić dzieci z Europejkami, gdzie jest deficyt mężczyzn. I w ten sposób podbiją świat No chyba, że prędzej to zrobią muzułmani.
 4. Na innych filmach widać, że drucik to podwozie. Może latać bez niego, tylko wtedy startuje z ręki i w niej ląduje.
 5. Oj, widzę, że któraś z pań ładnie wykorzystała swoje socjotechniczne umiejętności. Prawda jest taka, że każda płeć ma predyspozycje do innych zadań. Kobiety posiadają bardziej rozwiniętą inteligencję emocjonalną i lepszą umiejętność "przetwarzania równoległego", a mężczyźni za to umiejętność logicznego myślenia i "przetwarzania liniowego" czyli przyczynowo skutkowego. Każda umiejętność przydaje się w innych warunkach, dlatego najlepsze są duety damsko/męskie z dobrze dobranym interfejsem
 6. Ciekawe jaki wpływ na takie miasto miałby zwykły sztorm, nie mówiąc nawet o cyklonie?
 7. "Okazuje się, że nie trzeba być kosmonautą lub milionerem, żeby zrobić sobie na pamiątkę zdjęcie ziemi prawie z kosmosu. Leszek Urbański, informatyk z Warszawy, własnoręcznie skonstruował balon stratosferyczny, który wyposażony w aparaty fotograficzne wzbił się na wysokość 29 km. To pierwszy tego typu amatorski lot w Polsce." Artykuł z dnia 23/08/2006 Takie zdjęcia to nie pierwszyzna Ciekawostką może być system komunikacji z komputerem pokładowym.
 8. Istotne jest jeszcze jak on smakuje. Jak trafiał do przetwórstwa, to raczej nieciekawie. Co to jest czteropak pomidorów?
 9. Taki sposób produkcji energii raczej nie spodoba się lotnictwu.
 10. A pewnie, że miała. Gatunki żyjące krócej, mogą szybciej ewoluować. Teraz kiedy nie ewolucja, ale umiejętność przekazywania wiedzy na nowe pokolenia zapewnia ludziom dominację na świecie, wydłużenie życia nie powinno powodować jakiś problemów - no może poza przeludnieniem i brakiem pożywienia.
 11. Sondy są w pełni autonomiczne i dotarły na Marsa. Dlaczego w tym przypadku ma to być przeszkodą?
 12. Wróżę nowemu standardowi taką samą przyszłość, jak telefonii 3G. 7 lat to za szybko. Standard HD musi się upowszechnić, a to będzie trwać. Nowy standard może dopiero za 20-30 lat.
 13. Ciekawe jak bardzo ten materiał wpłynie na wyniki zawodów pływackich.
×
×
 • Create New...