Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

z09a

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About z09a

 • Rank
  Fuks
 1. Ja tam mieszam musztardę z keczupem & majonezem, a resztki sosów wysiągam ze słoiczków talarkiem kiełbasy smażonej na widelcu! Nic się nie marnuje i brzuch se rośnie!
 2. Nie masz kasy na występ kabaretu i na opłacenie abonamentu RTV to ich nie oglądasz i tyle!
 3. Kopiowanie i małpie naśladownictwo się kłania oraz chęć zysku!
 4. Skoro sznurowadeł się wiązać nie umie to buty na rzeby się kupuje!
 5. Geny i socjalizacja und psychika and osobowość! Żaden naukowiec nie udowodni co kształtuje to wszystko i co ma na co większy wpływ. Łapówka to wytwór ewolucj. Wszędzie na świecie dają i w łapę biorą przecież!
 6. Biznesu nie wolno blokować. "Famous genome of destruction".
 7. Politycy dobrze wiedzą, że durniami lepiej i łatwiej jest rządzić! Nie dajcie się! Strajkujcie i pod sejm!
 8. z09a

  Polityka!

  Popolitykujmy trochę! Wszystkie kraje Europy się zadłużają! Tak samo jest z USA i Japonią! Rolników i żołnierzy z lekarzami oraz klerem podłączą pod ZUS, który i tak nie ma szans się utrzymać i w końcu upadnie! Politycy chcą by dzieci płodzić, a nikogo nie stać nawet na mieszkania nowego kupno! Chcą by ludzie długo pracowali, a zdrowia i tak zabraknie wszystkim prędko i chęci! Czy polityka osiągnęła już dno? 2 miliony ludzi nie ma pracy! Młodzi wybywają z Polski pracować za najniższe stawki! Renty i emerytury wystarczają tylko na przetrwanie! Nikotyniści i alkoholicy razem z narkomanami mają prawo do płodzenia dzieci! Coś mi tu z tą polityką nie gra! Macie jakieś dobre pomysły by ulepszyć i naprawić ten chory i zepsuty świat?
 9. Chiny, Afryka i Indie za to płodzą na całego! Niech se Japonia tanią siłę roboczą i rozpłodową sprowadzi! Prawo dobre zrobią i samolocik się opłaci und benzynka! Generujmy zyski globalne! Nowej polityki trzeba w tym nudnym XXI wieku! GELD IST DA!
 10. z09a

  Dla mózgu.

  Na mózg najlepiej działa świeży tłuszcz i owoce oraz warzywa bez oprysków! Jedzenie z marketów i ze sklepów Społem se wsadźcie wszyscy w wiadomo co!
 11. Szyby się otworzą to złodziej ukradnie furę z żywą istotką! Proponuję nakładać kaski chłodżące na głowy dla zapominalskich i rurkę z tlenem do gardła! Czujniki ruchu klimę uruchomią dla zapomnianych i złodzieja! Jak dziecko umrze przez głupotę to nie płakać! Pochować je razem z autem by złych wspomnień nie było i spłodzić następne dziecko! Pokombinujmy ludziska i wynalazcami zostańmy! Na podbudowie innych wynalazków wymyślmy coś lepszego! BRAIN POWER!
 12. Z genetyczno-socjalizacyjnego ateisty wierzącego nikt nie zrobi! Końca wszechświata nie ma! Nic się nierozrasta! Na klawiaturze do PC nie ma znaku nieskończoności! Noszą krzyżyki i znaczki z bozią, a grzeszą tak samo jak kler! To są dopiero ludzie XXI wieku!
 13. Kleszcze? Pasożyt też stworzenie boskie! Kleszcz ssie krew by żyć i zyje by jeść i się rozmnażać! Kleszcz szkodzi planecie ziemia mniej, niż człowiek! Kleszcza zje zaskroniec, czy padalec, albo jaszczurka! Nie gadaj człowieku, że hieny są brzydkie! Każdy żyjący organizm na tej planecie jest piękny! Ludzie też se gardła podżynają, a mięsiwo idzie potem w piach, lub do pieca zamiast do przełyku! Zamiast chleba i kiełbasy naukowcy mogą pożywne mega-papki odżywcze stworzyć! Organizm i mózg ludzki da się oszukać! Mięso teraz w sklepach tandetne jest! Ryby w marketach ledwo żywe pływają, a te z morza i oceanu to syf!
×
×
 • Create New...