Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Marcin696

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About Marcin696

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Poganami są wszyscy, którzy potakują życiu, dla których Bóg jest wyrazem na wielkie Tak, potwierdzające wszystkie rzeczy.
  Nietzsche.
 1. I kończe tą gadkę bo zaraz się pewnie pojawi jakiś zagorzały chrześcijanin i mnie tu zlinczuje i zwyzywa od satanistów albo ekstremistów Za moje poglądy To Ci co nie grzeszą "uważają że są bez skazy " blużniąc niewiernemu he he he ... Ale to nie o tym tu mowa tylko o tym że Jak wczesniej napisałem Dla mnie to odkrycie to zwykła "Kościelna propaganda" a dlatego że kościół jest zagrożony przez wszystkie brudy i nie jasności które z niego od jakiegoś czasu wypływają "Prawda zawszę wychodzi na jaw". Więc trzeba ratować to co jeszcze zostało - trzeba zatrzymać wypływające brudy a takie znaleziska wiernym troszku znów przyćmią oczy
 2. No co Ty nie powiesz Wolę się podniecać moją niechęcią do kościoła niż podniecać się kościołem w którym wykorzystuje się dzieci ta wasza ostoja "niby miłości i ciepła tylko jak widać chyba to nie o taką miłość chodziło" I nie mów do mnie Marcinek bo wódki razem nie piliśmy i pić nie będziemy raczej I Dla Ciebie to Pan i nie interesuje mnie to że np.jesteś starszy czy młodszy !!! ... A Moja niechęć do tej instytucji jest od najmłodszych lat i powinno sie w niej przeprowadzić porządną czystke!!! Panie Trzy Grosiki
 3. Jesteście tacy : Jak ateista coś napiszę "swój pogląd" to wy odrazu obrażacie" Spotykam się z tym na każdym portalu zresztą nie tylko ja Wy chrześcijanie macie taką głupią tendencje do obrażania osób które po prostu wolą żyć bez wiary obrażacie bo was przegadują tu tkwi wasz problem jak już pisałem macie też tą zdolność narzucania na siłe swojej wiary jedynie plusem jest to że nie możecie już tego robić siłą! a skoro jesteś takim znawcą religii to czemu się czepiasz o układ szóstek Jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj, bo nawet nie masz zielonego pojęcia o symbolach
 4. Buhahaha właśnie te trzy szósteczki tak miały być A propo pisowni chrystus - zawszę piszę tą nazwe z małe litery ponieważ nie jest to ktoś dla mnie wielki "Sam sobie pisz z dużej "Ch" Chyba że nazywasz go Crystus też może być nie jednemu psu burek na imię Znawca się znalazł he he he .... W Kościele to wszystko rozdają nawet pedofilie... Filia pedofilii... Poza tym i co z tego że trzy szóstki? już mnie zaszufladkowałeś? he he he u was to norma Co do ciała tego całego chrystusa czy jak mu tam było "to był sarkazm" ale widzę że nie rozumiesz prostych rzeczy więc nie będę z Tobą prowadził dalej tej konwersacji ponieważ twój poziom intelektualny jest na poziomie niskim ażebym mógł dalej prowadzić tą konwersacje. Znawco Panie "TEOLOGU" od siedmiu boleści.
 5. A wiedzy mam wystarczająco dużo jeśli chodzi o kościół itd...Tematy te przerabiałem w wieku lat 15 i nie będę tego znów mielił bo mi się nie chcę Nie zdziwie się jak za rok znajdą ciało chrystusa i tej całej reszty apostołów i nie apostołów itd.itp. Jakby chrześcijanie mieli taką władzę jak za templariuszy "św.inkwizycji" to dalej by nakłaniali siłą ludzi do tej wiary i palili i mordowali na swoim placu piotrowym w watykanie "siłą - moradami niewinnych rodzin ,dzieci ,matek i ojców". Dla mnie ta wiara jest narzucona siłą .Przynajmniej ja miałem wolność wyboru w tej kwesti Chrystus nie był jedynym mesjaszem było przed nim takich samych "dobrotliwych mesjaszy" paru ... Miłego dnia.
 6. Buhahahaha "Przydało by się trochę wiedzy" 1. A czy ja napisałem że on był apostołem? Czytaj że człowieku a pózniej się wypowiadaj. 2. Mało mnie obchodzi ostatnia wieczerza itd. 3. Jest to kolejna propaganda kościoła. 4.Poza tym hm... Oni wszyscy to jedno i to samo "jak dla mnie"
 7. No bez przesady - Może za nie długo znajdą wszystkie szczątki wszystkich apostołów z wieczerzy "Kolejna propaganda kościelna".
 8. Czemu nie mogę tego udostępnić ? coś nie działa B)
×
×
 • Create New...