Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

espe1

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About espe1

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Dziwić się Neandertalczykom, przecież to ludzie pierwotni. Mamy XXI w. i tez niedługo się wykończymy sami bez kanibalizmu, ale za pomocą żywności modyfikowanej genetycznie.
 2. substancja "informacyjna" ?? a skąd ma informację?? 8) z internetu ;D Ostatnio słyszałem, że jak czegoś nie ma w necie, to po prostu to nie istnieje.
 3. To dlaczego tylko zielona herbata jest moczopędna (odwadniająca organizm), a czarna nie?
 4. No niestety, ale ludzie są z natury głupi i sądzą, że jeśli coś jest droższe to jest lepsze. Daleko nie trzeba szukać. Większość sądzi, np. że Windows jest lepszy od Linuksa, albo że duży samochód jest bezpieczniejszy od małego (duży pick-up Nissan Navarra nie ma ani jednej gwiazdki w testach euroncap, a mały Matiz ma aż trzy) ;D
 5. Win 300 zł + Office Home 200 zł + Photoshop 1800 zł + Corel 1400 zł = 3500 zł= nowy dobry laptop, a chciałem powiedzieć, że ceny oprogramowania spadły i to znacznie, bo kiedyś były to ceny x2, x3, lub więcej. Czyli laptop i oprogramowanie = ok. 7000 zł. Jak ktoś zarabia 1000 co miesiąc to pozostaje kredyt. Jak spłacisz kredyt to twój komputer będzie wart poniżej 1000, no i ukażą się nowe wersje oprogramowania. Ale to jest dla wszystkich oczywiste.
 6. Ja znalazłem u swojej dziewczyny już 9 lat temu, a Włosi dopiero teraz ;D, a mówią, że to Włosi są dobrymi kochankami ;D ;D ;D
 7. Mikroos, ale ty jesteś sceptyczny. Poczytaj sobie o teoriach Einsteina i Spychowa to znajdziesz cechy wspólne. Podobnie jest z mlekiem. Wiadomo, że mleko jest szkodliwe. Mówią o tym największe autorytety w medycynie i dietetyce. A w Polsce prowadzona jest kampania "szklanka mleka dla każdego ucznia". Drugi przykład: system wymyślony przez Polaka, testowany w maluchu - zmieniający energię uderzenia pojazdu na energię obrotową. Maluch z kierowcą uderza w ścianę z prędkością 60 km/h i nic się nie dzieje. Dlaczego nie weszło do produkcji? Przecież to genialne, a zarazem proste jak drut. Bo za wszystkim stoją duże koncerny... Polecam artykuły np.: http://www.faceci.com.pl/r_mleko.html http://www.sm.fki.pl/SMN.php?nr=niemleko wystarczy wpisać w google "szkodliwość mleka".
 8. np. dla osób niewidomych, wielu diabetyków ma uszkodzony wzrok. Pies przewodnik, który mógłby wykryć hipoglikemię to podwójny skarb. Jeżeli i tak już masz psa i chcesz go nauczyć dodatkowej zdolności, to na pewno ma to sens. Jednak z drugiej strony przykładowe hodowanie psów jako żywych detektorów byłoby już wg mnie bez sensu. Poza tym osoba niewidoma nie jest wcale aż tak niepełnosprawna, jak powszechnie się wydaje. W zdcydowanej większości przypadków poradzi sobie z obsługą prostego glukometru. No, ale tak jak mówię: jeśli dany pacjent i tak, i tak musi mieć psa, to oczywistym jest, że każda kolejna jego zdolność jest cenna Osoba niewidoma poradzi sobie z obsługą glukometru. Co ty mówisz?
 9. np. dla osób niewidomych, wielu diabetyków ma uszkodzony wzrok. Pies przewodnik, który mógłby wykryć hipoglikemię to podwójny skarb.
×
×
 • Create New...