Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Przemek

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Przemek

 1. Mogliby popracować nad szybkim ładowaniem komórek, laptopów i aparatów fotograficznych.
 2. Kto nosi okulary, ten wie że kiedy są cięższe z jednej strony lub odrobinę niedopasowane do uszu i nosa, to po paru godzinach ucho i/lub nos są tak obtarte że okulary trzeba zdjąć. Te googlowskie na wygodne nie wyglądają.
 3. zakaz zbliżania się na odległość mniejsza niż 1 kilometr do komendy policji w Montrealu No to jak jej rower ukradną, to nie będzie mogła pójśćna policję i zgłosić tę kradzież.
 4. W mojej poprzedniej pracy szefowa nie wiedziała co klikać na W7 (na dużym monitorze - chyba 24" miała rozdzielczość 800 × 600 ppi - "żeby dobrze było widać") . Każda przysłowiowa pani Krysia będzie przerażona, bo wydrukowane instrukcje typu "klik to, klik tam" nie działają.
 5. Temperatura chyba powinna być podana w Kelvinach a nie st. C.
 6. Dużo łatwiej oglądać programy naukowe w UK (BBC ma ich całe mnóstwo, są bez reklam, są ciekawe i profesjonalnie zrobione) niż w Polsce, gdzie ich właściwie nie ma.
 7. Bez przesady! RT jest tubą Kremla, ale tak samo Fox News lub CNN jest trudno nazwać neutralnymi. Dla równowagi umysłu i przepływu informacji dobrze jest oglądać różne wiadomości. Ja zazwyczaj obstaję przy RT, Al Jazeera, BBC, czasem jakąś inną włączę. Polskich wiadomości nie oglądam, bo nasze media nie lubią puszczać streamingów za granicę, a szkoda.
×
×
 • Create New...