Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Jack Malecki

Users
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jack Malecki last won the day on February 4 2015

Jack Malecki had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About Jack Malecki

 • Rank
  Górnik
 1. To się polski rząd ucieszy. Tylko dwa dyski na rok dla JPK_VAT...
 2. Szkoda tylko, że mieszkańcy Lesoto na tym nie skorzystają, tylko Gem Diamonds, zapewne amerykańska...
 3. U mnie jedna z 'poprawek' powoduje, że moja aplikacja nie działa na Win 10. Na siódemce działa. I jak tu pogodzić nowość z jeszcze bardziej nowoczesną aktualizacją, która spowoduje, że coś, co działało 10 lat, nagle przestaje działać... I proszę nie mówimy tutaj o programach pod DOSa, a aplikacjach, które na Win7-64 działają, a na Win10-64 działają do pewnej aktualizacji. Kicha.
 4. "Takie, jakich Ziemia nigdy w przeszłości nie doświadczyła." A to dopiero mamy przedsionek początku, a już się robi kicha klimatyczna.
 5. No to jak, ukradli dane, czy jak zablokowali www?
 6. Do gry w pokera potrzebne jest szczęście, a nie inteligencja. Komputer nie weryfikuje odruchów przeciwnika. Nie wie, czy przeciwnik ściemnia, bo do tego jest potrzebna AI ver 30980.009.01.09 z roku 2999, tak samo jak "Kosmos 1999".
 7. Kto pije i pali nie ma robali. Takie to znane powiedzenie. Kto pali umrze na raka płuc, kto pije umrze na raka trzustki. To takie znane.
 8. W podnoszeniu ciężarów szkodzi. Po seksie ma się nogi, jak z waty, a to niedobrze.
 9. Bardzo ciekawe badania. Dają dużo wiedzy... Zapomniałem dodać, że badania nie obejmowały podziału na prawo i leworęcznych, a to bardzo ważne w statystyce, a tym bardziej jeśli chodzi o barmanów. Ot takich teraz mamy doktorów.
×
×
 • Create New...