Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

BM

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BM

 1. W artykule jest napisane powyżej 40m a poza tym oni tam nie tylko nurkują ale też pracują. Pracując potrzebują więcej tlenu itp
 2. Jeżeli nawet giną przez nas to my też przecież jesteśmy produktem ewolucji. Podtrzymywanie sztucznie niektórych gatunków dla bardziej naszej rozrywki to raczej chory żart. Niestety ale na przeludnionej ziemi normalny proces ewolucyjny został już bardzo ograniczony , a bez tego te zwierzęta i tak już nie będą tym czym były wcześniej. My też nagle nie zabijemy 99% ludzi żeby utrzymać obecny ekosystem. Po co też robić takie rzeczy. Co możemy zrobić? Sami modyfikować je genetycznie?, tworzyć nowe gatunki? . Myślę że ten proces się rozpoczął.
 3. Ma cztery moduły i zapewne duuży pobór prądu
 4. żeby odbierać informacje trzeba by najpierw stworzyć coś co może je odczytywać
 5. Tutaj już ewolucja nie reguluje czy są to przydatne przeżyciu i rozmnażaniu mutacje genów. Każdy tygrys z dowolną mutacją przeżywa i jest krzyżowany przez co geny coraz bardziej odchodzą od tej stabilnej konfiguracji spotykanej w naturze.
 6. Bezpośrednim następcą będzie chyba kosmiczny teleskop James Webb który ma być wyniesiony na orbitę dopiero w 2018 . Ma mieć lustro o średnicy 6,5 metra (Hershel 3,5m) oraz stacjonować na orbicie 1,5 miliona kilometrów .
 7. Opłaca się jeżeli przeżywa dość osobników żeby rozpowszechnić geny na takie zachowanie. Korzyści przewyższają poniesione ryzyko w ogólnej puli genów.
×
×
 • Create New...