Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

sator666

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sator666

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Co do pytania "kim i czym jesteśmy": Why the universe seems so strange | Richard Dawkins https://youtu.be/1APOxsp1VFw?t=9m36s
 2. thikim zanim coś napiszesz, pomyśl.Wspólnym przodkiem człowieka i małp są np. ryby.
 3. Dla grafu z 9 wierzchołkami i przy wyborze N wierzchołków w ścieżce mamy m.in.: Dla 1 wierzchołka => 9 możliwości Dla 2 wierzchołków => 40 możliwości Dla 3 wierzchołków => 160 możliwości Dla 4 wierzchołków => 464 możliwości Dla 5 wierzchołków => 1032 możliwości Dla 6 wierzchołków => 1712 możliwości
 4. Kiedyś zapomniałem swojego kodu i musiałem sobie napisać program, który wyszukiwał mi najbardziej prawdopodobne kody, tj. ścieżki grafu i po kilku próbach odblokowałem swoje urządzenie.
 5. Wszyscy oglądają nasze dane: MS przez Windows, OneDrive i Skype oraz Google, Facebook, DropBox, Evernote. Pozostaje tylko dobrze szyfrować swoje wrażliwe dane a na resztę uważać. Policja też z byle powodu może ci założyć podsłuch i odsłuchać twoje rozmowy z ostatnich 5 lat.
 6. Najłatwiej zrobić to automatycznie jednym z poniższych programów: O&O ShutUp10 http://www.oo-software.com/en/shutup10 Ashampoo AntiSpy https://www.ashampoo.com/pl/eur/fdl SpybotAntiBeacon https://forums.spybot.info/downloads.php?id=55
 7. Ach ci naukowcy... W jednym filmie dokumentalnym o Putinie było to wyjaśnione, dlaczego tak chodzi "jak kaczka". Putin ma to już od młodości. Zawsze udawał ważnego bandziora i weszło mu to w krew, a teraz musi w oficjalnych wystąpieniach przybierać inną postawę i to powoduje, że zachowuje się nienaturalnie. Zatem cały czas kontroluje swoje ruchy i wygląda to dziwacznie. Już jego matka zwracała mu uwagę, że chodzi jak pingwin i żeby pracował nad swoim chodem, bo taki chód nie przystoji prezydentowi.
 8. Stawiam na to, że obiektywna rzeczywistość jednak nie istnieje.
 9. Totalna bzdura! Artukuł sponsorowany przez firmę farmaceutyczną!
 10. Banalne badania.U osób z dużym bólem kregosłupa albo bez nogi zapewne też depresja wystepuje częściej.
 11. "napar z Huo ma ren (suszonych owoców konopi Cannabis sativa)" - wiadomo nie od dziś: nie mieszaj zioła z alkoholem
 12. Błąd w sofcie i cały hardware jest do niczego. Albo kiepscy programiści przy tym pracowali albo przykładają małe znaczenie do oprogamowania. A to właśnie soft jest tu naważniejszy.
 13. Tak, tylko, że 99% ludzi z takimi cechami umysłu/mózgu i podobnymi nałogami nie są mordercami! Kolejne idiotyczne badania, mające zdefiniować mordercę.
 14. Przeszłość i przyszłość nie istnieją same w sobie. Istnieje tylko TERAZ. Możemy tworzyć własną historię (i tak też robimy nie wiedząc o tym).
 15. Mi żadna muzyka nie kojarzy się z jakimkolwiek kolorem.
×
×
 • Create New...