Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

eablack

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About eablack

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Co za głupota! Nie prościej dać np. zakreskowane i napisać obszar sporny. Albo zrobić wersje mapy zależne dla kraju w jakim aktualnie przebywamy czyli np. w Polsce mamy na mapie Kosowo, ale jak pojedziemy do Rosji to patrząc na mapę nie będzie Kosowa, bo Rosja nie uznaje tego kraju. Proste. Może być aktualizowane przez sztab 3 osobowy, bez jakiegoś kopiowania wysp.
 2. Czyli jak rozumiem, firma Apache chce aby userzy niezapoznani z komputerami przeklikali ustawienia "dalej" i po prostu włączyli to śledzenie, a M$ o dziwo chce być bardziej "casual users" friendly. Jak mam wybór to biorę blokowanie śledzenia w przeglądarce chociaż pewnie i tak w internecie bardzo łatwo sprawdzić co dana osoba robi i co ogląda.
 3. Ja bym tam dopisał Koreę Płn albo Somalię.
 4. Pieniądze, pieniądze, pieniądze wszystkich obchodzą tylko pieniądze. O ile wiem wszyscy w ETNO zarabiają grube miliardy. Mam nadzieję że ktoś to też zablokuje, od kilku lat widać że wszystkie grupy biznesowe oraz państwowe organizacje próbują wprowadzić pie^$@^ne podatki lub ograniczenia. Niech zostawią internet taki jaki jest, wszystko było dobrze do tej pory. Może i jest trochę wirusów, oszustów i innego robactwa, ale w normalnym życiu też jest tego od cholery.. śledzenie internetu nic nie da, tych danych jest za dużo żeby to kontrolować. Do tego wkurza mnie że ze wszystkiego teraz próbuje się ściągać podatki. To się robi już kuriozalne i naprawdę może tak się stać że, za kilka lat będziemy płacić za oddychanie lub za stąpanie po państwowej ziemi.
 5. Nic się nie stanie. Znikną tylko ogromne serwisy udostępniające torrenty, a wyszukiwarki staną się mało przydatne. Zyskają pewnie na sile serwisy z "obiegiem zamkniętym" czyli tam gdzie torrenty są wrzucane tylko przez ograniczoną grupę użytkowników (np około 20 000 tys. osóB), a każdy pobierany przez nas plik torrent jest przypisywany specjalnie dla naszego konta i ip więc w momencie jak udostępnimy swój plik torrent z takiej strony na innym serwisie (a z wygenerowanego torrenta łatwo to wykryć) od razu dostajemy bana i blokadę działania torrenta, oczywiście w tym wypadku muszą mieć własny tracker. Firmy i programy blokujące z zewnątrz prawdopodobnie nie będą działać. Bo jak rozumiem ten ich system musi się połączyć przez plik torrent żeby blokować.
 6. Misiaty1985 proponuję dokładniejsze czytanie tematu następnym razem .... Co ma mniejsze zużycie prądu do ilości zużywanego prądu !?! Producenci urządzeń przenośnych przyjmą to z otwartymi ramionami bo jak wiemy zależy im aby ich sprzęt wyróżniał się na rynku.
×
×
 • Create New...