Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dr.kuppelweiser

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About dr.kuppelweiser

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Tylko nie mówice wegetarianom, co oni będą jedli teraz? Piasek?
 2. No rzeczywiście dowodów naukowcy dali sporo. Jeden gatunek ma 20 komunikatów w porywach a inne to nawet umieją powiedzieć siusiu. Jeżeli to oznacza równą inteligencję z ludźmi to pozostaje zapytać z jakimi przedstawicielami tego gatunku to porównywali? Sądząc po wynikach tych wybitnych naukowców za przykładowych ludzi wzięli siebie.
 3. Niebywaałe. Naprawde niesamowite odkrycie. A ten naukowiec napisał też może co z tego wynika? Bo w sumie nasuwa się też teoria że były to 3 asteroidy. Też niesymetryczny krater i... no własnie nic więcej.
 4. Binarny idiota. A może nie pigułka albo penicylina tylko jedno i drugie? Nie ma linka do analizy tego amerykańskiego naukowca ale jeżeli rzeczywiście na siłę próbował udowodnić taką tezę to rzeczywiście jest amerykańskim naukowcem.
 5. No nareszcie. Myślę że to rozwiąże wiele problemów współczesnego świata. A tak troszke bardziej serio czasem się zastanawiam co wynika z archeologii, i jak na dzisiajszą archeologie bedą patrzeć pokolenia za kilkaset lat - pewnie będą uważać że większość stanowisk została zniszczona prymitywnymi badaniami.
 6. Statystyka trudna do zrozumienia rzecz. Całkowite brednie - prawdopodobnie badali tylko liczbę ugryzień. I czysto statystycznie zmieniła się godzina aktywności - czyli największej liczbiy ugryzień, bo w nocy nie maiły jak gryźć. Procenty na dworze i w pomieszczeniach też sie zmieniły tylko statystycznie a nie przez komary. Inaczej mówiąć jesli mamy tort a włsciwie wykres kołowy i odetniemy z niego np pół to statystycznie wszystko się zmieni ale nie znaczy to że to jest inny tort.
 7. Film film film. jest kilka słów w języku polskim które trochę lepiej pasują do kontekstu, błona - nawet folia.
 8. "Podczas wymierania kredowego zginęły wszystkie zwierzęta ważące między 10 a 25 kg (o większych nie wspominając)." Nie rozumiem czemu nie wspominając - wyglada to troche na naginanie faktów, zdanie powinno brzmieć wygineły wszystkie zwierzata wazące powyżej 10kg.
 9. Hmm. A nie wpadli że chodzi o ilość zapachu i jego trwałość? To tak jakby ktoś stwierdził że przechowywanie wody w sitku i wody w butelce nie rózni się bo 99% ludzi nie rozrózniło smaku wody.
 10. "Chmura dotrze do dziury w 2012 lub 2013 roku," - no to się już dawno stało - my to zobaczymy wtedy, ale zapowiada się fajne widowisko.
×
×
 • Create New...