Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

joxu23

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About joxu23

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. to będzie coś, nic tylko zwiększyć sprawność takich ogniw i olbrzymie szklane biurowce będą miały darmową klimatyzację w upalne dni
 2. Dokładnie tak jak mówisz, tylko z mojego punktu widzenia kamizelka o grubości podkoszulka nie zdałaby rezultatu, pocisk może by i jej nie przebił ale cała energia pocisku przeszłaby na klatkę piersiową, więc mamy uszkodzenia wywołane uderzeniem a nie przebiciem. Standardowa kamizelka odbiera również samą energię uderzenia.
 3. Rzuca się w oczy marginalizacja wschodu. Pracując z ferroelektrykami zauważyłem że Rosja pod tym względem bije resztę świata na głowę, ogólnie fizyka jest świetnie rozwinięta w Rosji, dlatego nie rozumie tych oznaczeń.
 4. No wiadomo że większość woli ładne, kolorowe- ale i praktyczne. Co do android marketu- tam są programy płatne i darmowe, wszystko maksymalnie uproszczone, praktycznie każde z opisem, a jeżeli jest popularny to i są komentarze. Jak już napisał ktoś wyżej- w androidzie czuć duszę, czuć społeczność.
 5. To że w momencie braku jakiejś aplikacji np do oglądania filmów avi, czy obsługi dokumentów z pakietu office, w ciągu kilku sekund masz program na telefonie bez pośrednictwa komputera.
 6. ale co Nokia robi żeby zachęcić do kupna? ma jakiś pomysł typu Apple Store, albo Android market? nie, jest bardzo mało darmowych aplikacji, słabe wsparcie. Co zrobili programiści google przy wprowadzeniu androida 2.2- nie upiększyli graficznie, nie dorzucili bezsensownych aplikacji, po prostu zoptymalizowali kod żeby wszystko chodziło sprawniej. Tego brakuje w nokii
×
×
 • Create New...