Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

DonPedro69

Users
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DonPedro69 last won the day on June 7 2013

DonPedro69 had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About DonPedro69

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Co to jest stała Avogardo? Czyta ktoś z działu przed publikacją?
 2. No to módlmy się, aby patent nie wszedł w posiadanie takich koncernów jak Monsanto! ;-)
 3. Teraz taki pilot F-16 będzie mógł sobie po odpaleniu rakiety od razu zamieścić stosowny wpis na fejsie
 4. A ja się zastanawiałem co to za "lawendowe" serwery? Perfumowane?
 5. Od dawna wiedziałem, że mam "wrodzony" dar do języków, zwł. ang., w końcu mama uczyła się go w szkole (ze mną w brzuszku). ;-) A tak na serio, to Ameryki nie odkryli, bo ten fakt na pewno był znany dużo wcześniej.
 6. Skąd taki pomysł? To, że Polacy tak oszukują nie oznacza jeszcze, że tak będzie na autoryzowanej stacji Tesli. To nie ten format!
 7. Ad.1) Tesla nie jest dla biedaków, Ad.2) Wątpię, aby Tesla zafundowała komuś wątpliwej jakości akumulatory. Ad.3) To jest pokaz zmiany akumulatorów TYLKO I WYŁĄCZNIE dla samochodów Tesla! Biorąc powyższe pod uwagę, wnioskuję że kompletnie ta firma jest Ci nieznana.
 8. Amerykańska kukurydza jest GMO, a takie g... nie nadaje się jak widać do karmienia. No i co Wy na to, fascynaci GMO? Mam pytanie: czy wiecie ile będzie kosztowało sztuczne zapylanie roślin i o ile w związku z tym może podrożeć i tak już droga żywność? Tego chcecie?
 9. A przy okazji niszczy glebę, bioróżnorodność i doprowadza ludzi do samobójstwa. Chcesz sobie wyrobić zdanie o firmie, to sobie obejrzyj film, np: "Świat wg Monsanto"
 10. Tak gorąco i ochoczo dyskutujecie jakie to dobre to GMO, ale czy ktoś z Was w ogóle wie, co zrobi firma Monsanto z rolnikiem, u którego znajdzie pszenicę z wyhodowanym przez siebie genem, nawet jeśli on od nich jej nie kupił? Nie wiecie? To Wam powiem: każe mu zapłacić horrendalne odszkodowanie za złamanie praw patentowych doprowadzając go do bankructwa. Wylewacie tu swoje za i przeciw, a prawdziwego problemu nie widzicie. Celem tej firmy jest jedno: trzymanie w swojej łapie praw do uprawiania zbóż i nie tylko. Reszta to tylko zasłona dymna. Może i GMO jest dobre, ale na pewno nie lepsze od naturalnego doboru ziaren w odpowiednim regionie i klimacie, wyhodowanego przez rodzimych rolników przez dziesiątki, setki lat. I to bez patentów i pierdzielenia, że nagle komuś się za to coś należy. Chcesz mieć drogi chleb? Chcesz importować ziarna pszenicy z USA? Bo ja nie!
 11. To, że Ty ich nie znasz nie znaczy, że ich nie ma. Dowody znajdziesz na stronie http://web.archive.org/web/20111117185132/http://zbrodniarze.com/ Już tylko w archiwum, ciekawe dlaczego?
 12. Bardzo ucieszył mnie fakt, że Monsanto ukręciło na siebie bicz. Teraz trudno będzie zaprzeczyć, że ich wspaniałe procedury były tak na prawdę patykiem na wodzie pisane.
×
×
 • Create New...