Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

DonPedro69

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

DonPedro69 last won the day on June 7 2013

DonPedro69 had the most liked content!

Community Reputation

-1 Poor

About DonPedro69

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Gdyby kolega się choć trochę pofatygował i kliknął w tą mapę i ją powiększył a następnie porównał z innymi mapami, np. mapy.cz, które na bieżąco wskazują możliwe rozbudowy dróg, to by się kolega dowiedział, że pinezka wskazuje na nieruchomość, a w jej najbliższym sąsiedztwie jest boisko. Ja wiem, że łatwo się komentuje, ale wypadałoby na takim poważnym portalu choć trochę popisać się umiejętnościami dochodzenia prawdy. ;-) A przy okazji wyszło, że w pobliżu jest szkoła podstawowa, co nie wyklucza, że przedszkole może być jej oddziałem.
 2. W takim razie przyznaję się do pomyłki. Niemniej ciekawe, że te znaleziska są do siebie tak podobne.
 3. Panie Mariuszu, proszę zwrócić uwagę na zdjęcia. Moim zdaniem to te same szkielety.
 4. Zweryfikowałem Wasze informacje i trochę rozmijacie się z faktami. Szczątki zostały znalezione na boisku szkolnym (dokładniej placu zabaw w przedszkolu), a nie na budowie drogi. Swoją drogą ciekawy, o ile ktoś zna czeski. Więcej tutaj: artykuł w iDnes.cz
 5. Co to jest stała Avogardo? Czyta ktoś z działu przed publikacją?
 6. No to módlmy się, aby patent nie wszedł w posiadanie takich koncernów jak Monsanto! ;-)
 7. Teraz taki pilot F-16 będzie mógł sobie po odpaleniu rakiety od razu zamieścić stosowny wpis na fejsie
 8. A ja się zastanawiałem co to za "lawendowe" serwery? Perfumowane?
 9. Od dawna wiedziałem, że mam "wrodzony" dar do języków, zwł. ang., w końcu mama uczyła się go w szkole (ze mną w brzuszku). ;-) A tak na serio, to Ameryki nie odkryli, bo ten fakt na pewno był znany dużo wcześniej.
 10. Skąd taki pomysł? To, że Polacy tak oszukują nie oznacza jeszcze, że tak będzie na autoryzowanej stacji Tesli. To nie ten format!
 11. Ad.1) Tesla nie jest dla biedaków, Ad.2) Wątpię, aby Tesla zafundowała komuś wątpliwej jakości akumulatory. Ad.3) To jest pokaz zmiany akumulatorów TYLKO I WYŁĄCZNIE dla samochodów Tesla! Biorąc powyższe pod uwagę, wnioskuję że kompletnie ta firma jest Ci nieznana.
×
×
 • Create New...