Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

pepesz13

Users
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About pepesz13

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. To jest wiadome, że głupie rzeczy są zawsze zapamiętywane w całości i pełnej swej okazałości, a to co by było potrzebne jakoś tak umyka
 2. Ja tam jakoś jadłem wszystko i nic nie czuje. Chyba, że coś się w moim mózgu zmieniło
 3. Skojarzyło mi się to z takim szukaniem zmarszczek na budynkach
 4. Tylko jak to sobie wszczepić do mózgu żeby nic nie uszkadzało tylko wszystko nam poprawiało. Ale badania mogą pomóc przede wszystkim w zapamiętywaniu większej ilości wiedzy
 5. Ludzie jak nie dostaną jakiejś większej kary finansowej będą robili tak jak uważają za stosowne np: nie będę zakładał kasku, bo głupio wyglądam albo po co mi on jak nic mi się nie może stać. Tylko jak już się stanie to ludzią szczęka opada lub zaczynają gdybać.
 6. Tak czy tak nie powstrzyma to palaczy przed paleniem ani przed kupowaniem wyrobów tytoniowych przez nieletnich. Ale dobrze, że państwo coś próbuje z tym zrobić.
 7. Bo nie chciało się wydać 50000$ na zawór bezpieczeństwa to teraz przyroda musi cierpieć.
 8. Ludzie chcą sobie podporządkować naturę walcząc z nią, a nie współżyjąc z nią
 9. Wielkie mocarstwa produkują takie zabawki przede wszystkim dla władzy oraz żeby zastraszać słabsze kraje do korzystnej dla nich współpracy(wyzysku) lub do zastraszenia swoich konkurentów.
 10. To już lepiej jakby był to ptak wielkości wróbla albo jakiegoś astrylda np: w Europie nasz pospolity wróbel, w Australii Zeberka
 11. Zgłoś sprzeciw, że to twój patent Ale za to ludzie mogą umrzeć z powodu zadrapania się poprzez pogryzienie komarów
 12. No bo wytną las, a ktoś ma z tego zysk, a nikt nie patrzy, że zwierzęta i lasy to jest dziedzictwo kulturowe oraz bardzo cenne rzeczy.
 13. Z tymi pławikonikami w Chinach jest podobnie jak z płetwami rekinów w Japonii. Tylko Japończycy łowią rekiny, obcinają im płetwy, a ciało bez płetw wrzucają na pewną śmierć do morza zamiast jak już płetw pozbawili biedne zwierze mogliby dobić aby się nie męczyło. A robią to tylko dla tego, że zupa z płetw rekina to afrodyzjak w Japonii.
×
×
 • Create New...