Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

hmmm

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About hmmm

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Wiele firm farmaceutycznych może nie interesować rozwijanie nowych metod leczenia, które szybciej i taniej leczą, ponieważ czerpią większe zyski z długotrwałego leczenia pacjentów gorszymi lekami. A tylko wielkie koncerny stać na tak duże inwestycje.
 2. a moze drgania powodują naprężnia w mięśniach i wywołują efekt podbny do pobytu na siłowni?
 3. Człowiek musi jeść zarówno warzywa jaki i mięso. Nie można jeść wyłącznie mięsa, a usunięcie mięsa z diety powoduje, że trzeba naprawdę nakombinować się by zapewnić człowiekowi wszystkie witaminy substancje odżywcze jakich potrzebuje ? co świadczy o tym, iż nie jest to naturalne dla człowieka. Wyobraźcie sobie człowieka tysiące alt temu, który postanawia zrezygnować z jedzenia upolowanej zwierzyny i szuka odpowiedniej diety wegetariańskiej, która zapewni mu zdrowie i siłę. Ilość pokarmu jaki musi zjeść wegetarianin powoduje, że jest to energetycznie nie opłacalne dla człowieka. Człowiek był myśliwym to według mnie nie podlega wątpliwości ? inaczej mieli byśmy zęby jak żyrafa czy słoń, nie mieli byśmy siekaczy i kłów. A białko zwierzęce jest łatwiej i szybciej przetrawiane przez nasz organizm.
 4. A o tych ze sztućcami to nie słyszałem, nieźle. A żelazo z roślin też usuwają przed konsumpcją? Przepraszam za prześmiewczy ton, poglądy innych trzeba szanować, ale w niektórych przypadkach jest to zwyczajnie już choroba psychiczna, coś jak natręctwa, arachnofobia itd.. Nie to żebym się naśmiewał z choroby - po prostu nie należy takich przypadków traktować tak, jak by to był czyjś pogląd, tylko jak czyjaś choroba. Tak uważam.
 5. Zabawne: "Uważają bowiem, że ich ciała są zbudowane ze zmarłych zwierząt" A jak się je tylko roślinki, to roślinki są z czego zbudowane? ;D cóż za pokrętna ideologia.
×
×
 • Create New...