Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Anakin

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Anakin

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Zawsze lepiej jest bazować na sprawdzonych informacjach niż na domysłach, które mogą ale nie muszą oddawać stanu rzeczy takim jaki jest naprawdę.
 2. Również jestem zdania że przeważający odsetek arabów nie potrafiłby odnaleźć się w świecie demokracji ale swobodny dostęp do wiarygodnych informacji do podstawowy element edukacji społecznej na wiele tematów.
 3. jakiś czas temu był podobny artykuł, jednak w nim zalecano by przed jedzeniem kolejnego posiłku przypomnieć sobie dokładnie ten wcześniejszy. Ciekawa sprawa to jest bo jak się jest głodnym i nagle się usłyszy że ktoś coś ma zamiar zjeść lub zobaczy czy poczuje to człowiek staje się od razu głodny, a artykuł odnosi się również do wyobrażania jak ktoś trzeci coś zjada?
 4. Na zdrowie to sami mamy wpływ, jedynie co można poprawić to edukacje ludzie na temat zdrowia i możliwych sposobów wzmacniania odporności, jednak łatwo zauważyć że statystyki psują ludzie otyli których na świecie jest 300 milionów.
 5. Nie wyobrażam sobie ile taki materiał będzie zajmował miejsca. Nie ma na chwile obecną nośników, za pomocą których można by sprzedawać filmy w takiej rozdzielczości.
 6. Kolejny wyrafinowany pomysł na walkę z nowotworami.Tylko jakie na chwilę obecną posiadamy antybiotyki przeciwko rakowi by oznaczony mógł zostać zaatakowany?
 7. Informacja całkiem ciekawa zapewne dla osób które borykają się z podobnymi problemami, jednak brakuje informacji ile trzeba spożyć tej przyprawy by odpowiednio zadziałała.
 8. Mnie się wydaje, że to są bzdury, które podczas innego badania zostaną obalone. Chyba zakochanie z zauroczeniem im się pomyliło.
 9. W Wietnamie na chwilę obecną są tańsze koszta związane z wydatkami zarówno na pensje dla pracowników jak i podatkami. Po prostu niskie koszta, niższe niż w Chinach gdyż tam nieustannie pensje rosną ze względu na presję wyższych wynagrodzeń.
×
×
 • Create New...