Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

kiewball

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About kiewball

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Nic dziwnego, skoro pożeramy rocznie z jedzeniem kilka kilogramów chemii, a jedzenie wyprodukowane bez pestycydów i innych świństw to dzisiaj prawdziwa rzadkość. Jeszcze kilka lat temu (około 2000r) jedliśmy rocznie do 4kg chemii. Dzisiaj ten wynik dobija do 7kg. Róbmy tak dalej to będziemy pierwszym pokoleniem, które pochowa swoje dzieci.
 2. Człowiek chory łatwiej podda się tradycyjnej medycynie niż "jakimś wynalazkom". Mało kto ma ochotę "ryzykować". W końcu lekarz to osoba, która dba o nasze zdrowie. Podobnie jest z księdzem, zazwyczaj wzbudza większe zaufanie, bo ksiądz nie kłamie. A jednak życie pokazuje inaczej. Rozumiem jednak wątpliwości i pytania w tym zakresie. Kontrola w internecie... Hmm temat rzeka. Oczywiście nie da się wyłapać wszystkich postów i ich autorów, ale często wystarczy uciszyć tych kilku najgroźniejszych. Po za tym zawsze można zrobić z kogoś durnia powodując, że dzięki temu zrobi się więcej przeciwników tej teorii niż zwolenników. Tak też się dzieje w przypadku wielu teorii spiskowych.
 3. Sposób na raka został odkryty kilkadziesiąt lat temu. Niestety koncerny czerpiące korzyści z naszych chorób robią wszystko, aby informacja ta nie została w sposób oficjalny podana do wiadomości publicznej. Polecam lekturę "Terapia dr Gersona. Leczenie raka i chorób przewlekłych" Charlotte Gerson i Beata Bischop. W internecie można znaleźć też filmy na temat tej metody. Terapie Gersona jest dokładnie taka jaką podobno się próbuje odkryć, czyli polega na tym że organizm sam się leczy. Jedyna (jeśli się nie mylę) klinika lecząca tą terapią jest w Meksyku. Nigdzie indziej nie ma racji bytu, a młodzi lekarze wybierający się tam na staż są zastraszani.
 4. Asipryna naturalna, która znajduje się np. w malinach jak najbardziej może pomóc. Aspiryna w tabletkach może przyczynić się do zachorowania na alzheimer'a. Wystrzegajmy się niepotrzebnego zażywania leków i szukajmy ich odpowiedników w naturalnej formie.
×
×
 • Create New...