Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

makmag

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by makmag

 1. Prosze https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sah.quantummoves
 2. Kurcze, tak trudno zbódować statek z obrotowym cylindrem (grawitacja) i z ---) grzybem jako osłoną przed promieniowaniem ? Zastanawiam się nad tym od dłuszszego czasu (dlaczego NASA tego nie wdroży) i nie wiem... Ja rozumiem że koszta ale jak widać może się opłacić. Ktoś wytłumaczy jakoś sensownie ?
 3. Ciekawa wiadomość. Zaczyna coś ruszać w tym temacie Pogo, jeśli pociągniesz jeszcze 30 lat, to się załapiesz na pierwsze skanowanie.
 4. Mam nadzieje że operacja Moravca będzie możliwa za jakieś 20 lat.
 5. Czyli co? Można wysłać informacje w przeszłość?
 6. A następnym krokiem będzie prawdziwe 3D. Jak myślicie?
 7. "Okazało się, że badani wymawiający ok. 3,5 słowa na sekundę" Wow !! He he, chyba mała pomyłka?
 8. Hehe No rzeczywiście, taki taniec. I to, nadawało by się na fajną reklamę tego urządzenia.
 9. No właśnie ,zgadzam się to całkowicie PREKURSORZY współczesnej chemii a tekst :"Wcześniej istniał zakaz publikowania na ten temat" mnie całkowicie rozwalił. W 21-wieku taka tajemnica ??
 10. "Gdy pani biolog mrugnięciami wskazywała, w której dłoni znajdują się smakołyki, psy niemal bezbłędnie odnajdywały właściwą rękę."-Co to za eksperyment ? A co z słynnym węchem? hehe.
 11. Ale coś w tym jest, skoro jakieś tam plemiona (nie pamiętam teraz ) uważały że zjedzenie mózgu wroga pozwoli na przejęcie jego wiedzy. Poszukuje jakiegoś genialnego cudotwórce giełdowego... ... na kolacje , hehehe
 12. Nie no świetnie! Ale w razie jakiegoś kataklizmu ,zabraknie prądu i szlak trafi całą wiedzę ludzkości. Tak sobie jakoś pomyślałem
 13. Ciekawi mnie sposób przeprowadzania tych badań. A dokładnie czy nie podawali tlenku azotu dzieciom, wiedząc że może to im zaszkodzić ?. Czy jak? Wytłumaczy ktoś?
 14. Moim zdaniem dali plamy. A przyszłość widzę w kinekcie, chodzi mi oto żeby wyeliminować całkowicie "myszopodobne" urządzenia. Już teraz rozdzielczość kinekta pozwala na uchwycenie ruchu powiek, to czemu by nie palców ?
 15. Ale że co? Że nowsze technologie będą?
 16. Ciekawe ile już ofiar pochłonęło i pochłonie, opublikowanie tych tajemnic.
 17. Ja również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego ! A szczególnie tym którzy odpisują na posty i wnoszą powiew świeżej myśli , który inspiruje do myślenia. Dziękuję i pozdrawiam.
 18. Ale, spróbuj pomyśleć troszkę inaczej. Załóżmy że jak byłeś jeszcze płodem, pobrano "twoje" komórki macierzyste (i tak każdego z nas ) i stworzono Ci części zamienne, ewentualnie zamrozić. W tedy , w razie jakiejś choroby, wypadku, masz bezpieczne zastępstwo. Ja wolał bym w ogóle się nie urodzić, niż mieć taką możliwość a z niej nie skorzystać. Wyobraź sobie że każdy od dzisiaj posiada swoje komórki macierzyste, ile ludziom by pomogło!
 19. A może, po prostu ten anty vir od m$, jest tak dobry że reszta jest nie potrzebna? Gdzieś czytałem że zdobył jakiś nagrody nawet!?
 20. Ależ oczywiście @czesiu, masz rację. To miały być takie śmiechy chichy. Ale polki i tak są najpiękniejsze...
×
×
 • Create New...