Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

sztosz

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sztosz

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Nie jest aż tak źle, nawet w Polsce bez większych problemów można kupić te "pokazowe" procesory. Oczywiście ceny są zaporowe, ale na zamówienie sklepu detalicznego hurtownicy sprowadzają pojedyncze sztuki. Na pewno na świecie sprzedaż nie będzie ogromna, ale to będą co najmniej tysiące a nie pojedyncze sztuki.
 2. A jak się żarówka przepali to co wtedy?
 3. Nie sądzę żeby dell mógł mieć jakąkolwiek przełomową technologię, dell tylko składa podzespoły. Nie produkuje niczego własnego od zera.
 4. Na pewno chodzi o 1666 Mhz a nie o 1600 czy 1066? Standard JEDEC podaje 1600 mhz a nie 1666.
 5. W oryginalnym newsie stoi "Every 97 days they move into perfect alignment, a position known as conjunction. At that point they are separated by[...]". Wydaje mi się, że chodzi tu o koniunkcję względem gwiazdy Kepler-36, a nie ziemi. Wtedy to są najbliżej siebie, nie zaś, gdy są w koniunkcji względem ziemi. Bo chodzi tu o bliskość tych planet względem siebie, a nie o to czy znajdują się na prostej dla obserwatora znajdującego się na Ziemi.
 6. Nie wiem dlaczego tego tu nie widzę, nie mniej jednak na stronie głównej pod artykułem Pan Mariusz Błoński napisał: "Włamanie na serwer nie jest złamaniem prawa?" Primo. Marximus napisał, że buta to nie łamanie prawa, słowem nie wspomniał o włamaniu się na serwis. Secundo. Z Pańskiej wypowiedzi, Panie Mariuszu jasno wynika że, rzekomy podejrzany (choć być może nawet i nie to) został przez Pana uznany winnym włamania się na serwis. Bez prawomocnego wyroku sądy, to i ja mogę Pana uznać za winnego mordu na mojej Babci, która swoją drogą ma się dobrze i życzę jej kolejnych długich lat życia. Ale do meritum; to, że ktoś zostaje posądzony o coś przez kogokolwiek, lub sam do winy się przyznaje nie zwalnia w żaden sposób organów ścigania, policji i prokuratury od udowodnienia winy. Tak się nie stało i nie stanie. Nikt inteligentny i przy zdrowych zmysłach nie zostawi po sobie śladów w takiej sprawie. Co z tego, że się przyzna? Skoro nikt mu niczego nie udowodni, zabezpieczenia rządowych witryn pozostaną farsą, a acta srakta, sopa, pipa odejdą w zapomnienie. Ps. To ja zabiłem Laurę Palmer.
 7. Marihuana to wysuszone żeńskie kwiatostany Cannabis Indica (Konopia Indyjska). Więc... chyba jednak Marihuna jest z konopi
×
×
 • Create New...