Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

slawex1983

Users
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About slawex1983

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Facet trzy lata do tego dochodził porażka. Poza tym jestem dość mocno przekonany, że widywałem już podobne butelki. P. S. Rowka się nie wierci tylko narzyna, nacina lub ew. wykonuje. Wierci się otwór.
 2. A już się bałem, że jestem nienormalny. Serio. Ja prawie zawsze patrzę na usta. Chyba, że rozmawiam z jakąś fajną kobieciną. Wtedy patrzę prosto w oczy lub hmmm... co tu dużo kryć ... badam krągłości piersi i tyłeczka.
 3. Taa... a później gazy uchodzą zrówno górą, jak i dołem
 4. To muszą być modyfikowane mrówki. Mam nadzieję, że szybko się z nimi rozprawią.
 5. Mam nadzieję, że AMD przetrwa. Od czasu Athlona nie mięli żadnych większych wpadek z procesorami. Wg mnie to właśnie AMD bardziej dba o klienta od Intela. Na pocieszenie pozostaje fakt, że już nie pierwszy raz ten producent staje przed widmem upadku.
 6. Przecież budulec był transportowany przez gwiezdne wrota lub tak się szczęśliwie złożyło, że starczyło akurat "na styk" przy budowie ostatniej piramidy. Napewno było tak jak napisałem. 1 z 2.
 7. Jak to w jakim celu?! Żeby zebrać plony! Przecież to oczywiste. Nie sadzę rzodkiewek po to, aby mróz je zniszczył. Dlatego przed końcem świata spodziewajcie się żniw.
 8. Przecież wiadomo, że to kosmici wybudowali piramidy. Ale to nie wszystko! Niedaleko jednej z nich zakopane są gwiezdne wrota! >
 9. Tak naprawdę za bardzo nie śmieszyły mnie te wytyki o Polakach. Chciałem Ci pokazać, że nie powinnaś na każde krzywe spojrzenie, żart (nawet złośliwy) reagować nerwowo bo to prowadzi do eskalacji. Wiem, że jesteśmy traktowani w Europie jak słabe śmieci, ale to nie całkiem nasza wina, tylko naszych układliwych potulnych władz, które włażą w każdą dupę. No cóż. Ciężko jest szanować przydupasów. Dlatego nie dziwi mnie takie zachowanie anglików. Teraz historia z autopsji: gówniarze z Polski pojechali do Niemiec, wparowali do Aldiego i dosłownie wymietli stoiska z alkoholami zaczepiając przy tym hostessy. Tragedia po prostu. Później wstyd się przyznać, że jest się Polakiem.
 10. Dobre. Bardzo śmieszne. Szczególnie ten drugi. Znasz jeszcze jakieś fajne?
 11. Dobrze, że nie zrobili tego badania w Polsce. Słucham muzyki głownie z komputera: dźwięk SoundStorm na kolumienkach, czasami telefon Motorola V3i i zwykłe słuchaweczki. Do jakości nie przykładam zbyt dużej wagi, jednak wyczuwam różnicę między MP3 128bkit, a AAC 128kbit i to w profilu HE Nie mniej jakość MP3 mnie nie odrzuca.
×
×
 • Create New...