Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

saturno

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About saturno

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Cztery z tych odnośników prowadzą w księżyc, a piaty jest mało albo wcale nie związany z tematem, ale argumenty koń by się uśmiał Kto cie wybrał na moda? Sam się wybrałeś?
 2. Poziom dyskusji sięgnął dna (towarzystwo wzajemnej adoracji). Zbieram z tej "piaskownicy" zabawki nie będę w tej żenadzie uczestniczył. "Czym więcej Ciebie, tym mniej": Za pewne poziom dyskusji przekłada się na statystyki forum (Ilość nowych wiadomości od 2008 r.) jeśli tendencja spadkowa się utrzyma za dwa, trzy lata będzie koniec. Pozdrawiam Życzę dużo mądrości w nowym roku I żegnam ...
 3. Konkrety? Jak nie ma sensownych argumentów, to: Zastraszyć > przekręcić > ośmieszyć => Skąd my to znamy ? A argumenty co najmniej żenujące, bo co niby ma ubranie czy pieniądzę do jedzenia? Wow, a co to niby jest? Chyba reklama bloga, bo treści tam malutko? Odwiedźcie dwa miejsca gdzie są ogromnie "namacalne" argumenty: szpital onkologiczny i cmentarz. Zmieniła się średnia osobników których tam się "kładzie"?
 4. Tak, a świnie latają Może zapoznanie z zawartością tych dwóch linków coś rozjaśni: http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=PW3&rls=org.mozilla:pl:official&&sa=X&ei=TD4fTbKsMIfB8QPd78GUBQ&ved=0CBgQBSgA&q=Wifi+zabija+drzewa&spell=1 http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&q=gmo+p%C5%82odno%C5%9B%C4%87&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
 5. Ameryka + Francja = Mafia Za garść srebrników sprzedaliby Ojca i Matkę. Ps.: Mam nadzieje, że wszyscy ci "naukowcy" promujący rozwiązania szkodzące ludzkości zostaną kiedyś należycie napiętnowani, osądzeni i ukarani.
 6. Może bizony syna A. Leppera uciekły i schroniły się w puszczy. http://forum.gazeta.pl/forum/w,254,30307627,0,Bizony_Leppera_kontra_polskie_zubry.html
 7. Najlepiej żadnym, bo jedni i drudzy powinni siedzieć w pierdlu. Flegmatyki za BSE które z trudem opanowano. Jankesi za uprawy modyfikowane genetycznie o których słychać, że pojawiają się miejsca gdzie się wymyka to z pod kontroli. Żywność modyfikowana miała być ratunkiem dla biednych krajów. Media ciągle o tym trąbiły. Jak wprowadzili żywność modyfikowaną media nagle przestały mówić o głodujących. Czyżby nagle ubyło głodujących ? W ogóle żyjemy w dziwnych czasach. Z jednym miejscu głód, a w innym płaci się za odłogowanie ziemi ! Albo to: http://www.frontex.info.pl/content/frontex_ucieczka_przed_glodem Zacytuję urywek:
 8. A mi z kolei przypominają się z dzieciństwa rozmowy starszych ludzi. I zapadły mi w pamięci takie słowa: "zobaczycie, że jeszcze kiedyś przyjdą takie czasy, że technika nas zje". Ps.: W wojsku służyłem w lotnictwie i bardzo zdziwiło mnie to: Przecież, to jest igranie z ludzkim życiem. Nie wiem, co za debil mógł wymyślić coś podobnego (chyba "krwiożerczy kapitaliści"). Statek powietrzny, to nie samochód gdzie w przeważającej większości przypadków jeśli nastąpi awaria można się bezpiecznie zatrzymać.
 9. Bujda na resorach. Ktoś ma w tym swój interes i chętnie położyłby łapę na narkobiznesie. Albo już położył, a teraz chciałby to zalegalizować (w białych rękawiczkach).
 10. Prawdopodobnie tak, a znając życie M$ nie robi tego bezinteresownie i tylko patrzeć jak będą chcieli to opatentować.
×
×
 • Create New...