Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

NarQo

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About NarQo

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Wbrew pozorom, w tym przypadku uważam to za przejaw dążenia do wolności słowa, tego czego nie może powiedzieć bezpiecznie na zachodzie, Powie bezpiecznie w rosji. Układ całkiem korzystny... Chodź PR'owsko, moze wygladać to słabo.
 2. Kwestia wydania nowej konsoli przenośnej przez sony może się okazać kwestią zostania, bądź opuszczenia tego rynku i oddanie całego tortu Nintendo. Microsoft może i tak... za dwa lata wyda swoja konsole... sony przeczeka jeszcze troch bo zapowiadaja sie naprawde swietne tytuły na PS3 i pewnie jeszcze pare gier będzie chciało wykorzystać ich silniki... Sony move też nieco powinno przedłużyć życie tej konsoli, ponadto nintendo pokazało jedną ważną rzecz...że w pogoni za grafiką i rozwiązaniami sprzętowymi zaczęto zapominać o grywalności i zwykłym fanie. z ąd tez zaczął si powrót do gier w 2D tyle ze w FullHD (taki nowy raayman czy limbo zapowiedziane jako exclisiv na Xbox'a)
 3. Chciałbym zauważyć ze po tym jak Sony wprowadziło PS3 to wycofali z niego kompatybilność wsteczną, która była tylko w pierwszej serii tej konsoli... powód?? PS2 leżały w magazynach i popyt na nie spadał. Do tego Wiele tytułów jeszcze czeka na publikacje, na obecnych konsolach jeszcze można sporo wyciągnąć. Ale przede wszystkim powodem dla którego jeszcze prędko nie zobaczymy kolejnej generacji jest ekonomia. Przypomnijcie sobie przedwczesne wydanie saturna a potem dreamcasta przez sege... firma musiała wycofać się z rynku konsolowego i ograniczyc się do produkcji gier. Microsoft ze względu na wadliwość swoich konsol jest w plecy z kasą. A prawda jest taka ze prawdziwe kokosy zbija nintendo które w swoje wii wpakowało technologie z przed stu lat. ich konsola dzięki temu jest bezawaryjna i znalazła niszę na rynku, do której chcą się teraz dobrać Microsoft i Sony... Nawet jeżeli istnieją jakieś przesłanki technologiczne do budowy nowego sprzętu... to przesłanki ekonomiczne nakazują się wstrzymać z tego typu decyzjami... Jeżeli wyjdzie cokolwiek w najbliższym czasie to Sony będzie chciało zrobić konkurencje dla zapowiedzianego przez Nintendo 3DS'a i wydadzą PSP2 Tak sądzę
×
×
 • Create New...