Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Stribogg

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by Stribogg

 1. wniosek jest zatem podobny jak z lektury "Buntu Mas" Jose Ortegi y Gasseta - społeczeństwo cofa się w rozwoju bo, cytując wyżej wspomnianego, "umysły przeciętne i banalne, wiedząc o swojej przeciętności i banalności, mają czelność domagać się prawa do bycia przeciętnymi i banalnymi i do narzucania tych cech wszystkim innym" . To tak gwoli wyjaśnienia wyjaśnienia.
 2. Nie, sądzę że autorowi chodziło o inny rodzaj serwisów gdzie poszczególne pliki się "kupuje", o serwisy które oferują tylko muzykę albo tylko filmy. Natknąłem się już na takie w necie.
 3. Takie serwisy nigdy nie pobiją rapidshare - jak się wykupi konto to za mniej niż 5 dolarów miesięcznie ma się dostęp do praktycznie wszystkiego co tylko można zdigitalizować. Tylko kompletne muły będą szły na coś takiego.
 4. "W 1859 roku jedna z nich przerwała komunikację telegrafową pomiędzy USA i Europą, wywołując liczne pożary" - pewnie jestem głupi ale nie widzę związku między przerwaniem komunikacji a pożarami. Ze zdania bowiem logicznie wynika, że drugie zjawisko jest skutkiem poprzedniego.
 5. a ja nadal nie rozumiem dlaczego autor wiadomości o Rembrandcie (Rembrandt'cie?) zaczął ją pięknym wstępem o malarstwie RENESANSOWYM.
 6. renesansowe malarstwo Rembrandta, no proszę czego człowiek się może dowiedzieć po trzech latach studiów
×
×
 • Create New...