Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

misiaty1985

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About misiaty1985

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Do eablack: Po pierwsze to nie było testowane na uradzeniach przenośnych tylko na komputerach a w szczególności na "symulacjach komputerowych". Piszesz: "Co ma mniejsze zużycie prądu do ilości zużywanego prądu !?!" Nie wiem o co ci chodziło, może o szybkość obliczeń do pobieranego prądu. Producenci uradzeń przenośnych tak szybko tego nie przyjmą bo by to oznaczało nową architekturę procesorów itp. Za dużo zmian i mało kto się odważy, szczególnie że ostatnio są popularne ARM-y(ostatnie dwa akapity).
 2. Pomysł nie przejdzie. Producenci sprzętu nie pozwolą na to. Oznaczałoby to brak zainteresowania szybszymi komputerami (brak zysków).
 3. Czyli mamy dowód że to nie ludzie wpływają na klimat, tylko klimat wpływa na nas. Szkoda że nie porównali z innymi cywilizacjami (Majowie itp.). Czyli gdy było cieplej zawsze lepiej ludziom się żyło 8) Czas rozpocząć prawdziwe globalne ocieplenie palmy wszystko
 4. To niedługo zobaczymy pływające fontanny
 5. Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą :'(. Dlatego głosowałem na JKM, ale nie udało mu się
 6. Popieram wypowiedź mateusz7. Jeżeli jest tu jakiś "news" to przynajmniej pomyślcie o odpowiednim tytule, bo powili jak zaczynam czytać kw to kojarzy mi się z jakąś "pospolitą" gazetą. A co do artykułu to może to morze się oziębiło?? Na odcinku 100 km (600km) mogą być duże wahania temp. A ciekawe czy naukowcy wzięli pod uwagę ciepło wydzielane przez narwale? Chyba że tak sprytnie umieścili czujniki że nigdy nie dotykały ciał zwierząt .
 7. [pre]Pozostaje jednak pytanie, jak przekonać żyjących w dobrobycie ludzi do oszczędniejszego gospodarowania? [/pre] Jak to jak. Nasz rząd już na to wpadł podnosząc podatki itp.
 8. Oprócz powolnego ruszania spod świateł dodałbym że kierowcy nie ruszają jednocześnie. Szczególnie było to widoczne ostatnio w Kielcach, gdzie przerobili skrzyżowanie na bezkolizyjne i na skręcie w lewo ruszają góra dwa samochody a trzeci się gapi. Co do dojeżdżania na luzie do skrzyżowania to ma sens tylko wtedy gdy widzimy czerwone. Często zdarzało ni się że jadąc szybko musiałem wyhamować do zera, a z sąsiedniego pasa mnie wyprzedził (ale i tak go zaraz wyprzedzę ).
 9. Tak i nie. Ogólnie to chodzi o to że nie ma co robić, ale ostatnio byłem na kuźnicach koneckich w Maleńcu i może 1km od sceny był przystanek i tak oblegany
 10. A może to chodzi tylko o miejsce spotkań danej grupy młodzieży. Z tego co obserwuje to w Polsce na małych wsiach młodzież nie ma gdzie się spotkać więc stoją po przystankach. Jakby postawić tam reklamę to nic nie zmieni bo i tak którzy chcą to palą. Według mnie nie da się zejść poniżej pewnego progu osób palących. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie palił mimo wszelkich zakazów itp. Popatrzcie na narkotyki, niby zakazane ale..
 11. Jak to mówią na technikę zawsze znajdzie się anty technika , ale czy musieli się tym chwali od razu?
×
×
 • Create New...