Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Teriusz

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Teriusz

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Super sprawa z tym Onlive. http://www.youtube.com/watch?v=99qZ5mB9nvE
 2. Koniec świata będzie w 2220. We wcześniejszych przeliczeniach dat na postawie kalendarza Majów wystąpił błąd. Udowodnił to Andreas Fuls badając zapiski Majów dotyczące bardzo rzadkiego wystąpienia w tym samym czasie trzech astronomicznych zjawisk: zimowego przesilenia, nowiu Księżyca oraz pozycji Wenus między Ziemią a Słońcem. http://media.wp.pl/kat,1022957,wid,12110292,wiadomosc.html Jak do tej pory obliczenia na postawie astronomi są najdokładniejsze. Sądzę iż to właśnie w 2220 bedziemy mieć właśnie problem z przechodzeniem przez tą "wstęgę" o której mowa w newsie. PS Czy znacie może jakieś inne źródła, gdzie jest mowa o tej wstędze?
 3. Kamera niby fajnie przechwytuje to co robimy dłonią, ale przyjmijmy taką sytuację, że palce są zgięte, a sama dłoń zasłania je przed kamerą (ułożenie dłoni jak przy grze na gitarze) to już nie jest tak wygodne do rozpoznania co robi dany palec. Każdy chcąc zagrać np. w następne pokolenia gier typu Gitar Hero będzie musiał się tak wykrzywiać by kamera mogła dobrze wszystko zarejestrować i "zdiagnozować" ruch palców. Co do samych rękawiczek to dla mnie nie trafiony pomysł. Wolałbym już coś w stylu Natala tylko ze stereoskopową kamerą mogącą dobrze rozeznać się w trójwymiarowości dłoni i na tej podstawie tworzyć model i sposób zachowywania się ręki.
 4. Podoba mi się ta część zdania: "dotychczas producenci gier traktowali Linuksa po macoszemu" Podoba mi się decyzja Valve. Jak już ruszyli ze steamem na Mac'a to i na Linuxa. MaG Wiesz może czy są jeszcze jakieś inne darmowe gry na steamie?
×
×
 • Create New...