Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

topiq

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

topiq last won the day on January 25 2015

topiq had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About topiq

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Czy tylko mi kojarzą się z replikatorami z SG-1?
 2. Zaiste niesamowite jest, że potrzeba "nowoczesnych" badań zawierających różne wyliczenia, słupki i statystyki, żeby podać prawdę znaną od kilku tysięcy lat (Biblia - ciekawe kompendium np. tutaj: http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/post.htm), jak również naukowo (medycznie) udokumentowane osiągnięcia dr Ewy Dąbrowskiej. Ciekawym jest też, że zaznacza się, że studium zostało wykonane "tylko" na 3 pacjentach, jakby w domyśle podsuwając argument do jego dyskwalifikacji, że to przecież mała próba. Tylko po co? Może dlatego żeby się nie okazało, że nagle cały (albo większość) przemysł leków na tym polu jest zbędny?
 3. Mając konto na Flickr można zapytać autora: https://www.flickr.com/photos/macrj/5614050826/in/album-72157623457355928/
 4. "...które trafiły już do najnowszych wersji iOS-a i Androida" Nic tylko trzeba kupić najnowszy sprzęt, bo oczywiście stary poprawek nie uświadczy.
 5. Tym razem nie Prima Aprilis: https://www.jcu.edu.au/news/releases/2017/march/fnq-search-for-the-tasmanian-tiger
 6. A mi w pierwszej chwili skojarzył się film: http://www.filmweb.pl/film/Moja+macocha+jest+kosmitką-1988-7803 (oczywiście w kontekście technicznym
 7. Jakbyś miał dziecko, które wymiotuje po czymkolwiek o bardziej złożonym (a do tego nieudokumentowanym) składzie niż taka plastikowa parówka, to byś tak nie pisał.
 8. Ubuntu? A więc na tym samym portalu: http://www.gnu.org/philosophy/ubuntu-spyware.html
 9. Nie ma takiej wersji. W oryginale jest poprawnie: McAfee VirusScan Enterprise 8.8
×
×
 • Create New...