Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Kuras77

Users
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kuras77

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Określenie "tani" i "drogi" iPhone uknuli dziennikarze a nie Apple. To są po prostu dwa podobne sprzętowo i systemowo ale troszkę inne jeśli chodzi o wzornictwo telefony dla różnych grup docelowych, ot co.
 2. ^^ Popieram. Socjalistycznym Francuzom się we łbach poprzewracało.
 3. Albo pracujesz fizycznie bez żadnego udziału mózgu, albo masz 11 lat albo jesteś skończonym idiotą - innej możliwości nie ma.
 4. Można się było się tego spodziewać - przecież fejsbuk to bańka internetowa zależna od mody, a ta jak wiemy szybko się zmienia. Do tego firma niczego nie produkuje...oprócz idiotów uzależnionych od komputera...
 5. Bardzo ciekawa sprawa - jak wiemy do wnętrz budynków sygnał GPS nie dociera tak więc system wyżej opisany byłby świetnym jego dopełnieniem.
 6. A czy ja napisałem, że jedni i drudzy są tak samo groźni? Oczywiście nie są ale sam fakt fanatyzmu czyli zamknięcia na argumenty, braku poszanowania innego zdania, światopoglądu, wartości jest zły i niebezpieczny. Przyczyna ideowego ataku jest dokładnie taka sama ale na szczęście "arsenał" lżejszy, chociaż i tak żal na to patrzeć: http://www.youtube.c...0.0.jo-2WbsSkZI Zacznijcie myśleć a nie bić pianę.
 7. Nie potrafisz zrozumieć pisanego tekstu że się tak oburzasz? No cóż, widać wyraźnie kto jest głupi...
 8. Fanatyzm jest przerażający... Niech wezmą sobię to do serca nasi rodzimi fanatycy z pod znaku RM.
 9. "Wkrótce Apple ma zaprezentować iOS-a 5" - chyba iOS 6 bo "piątka" jest już od dawna. Poprawcie to szybko... Co do cudów od M$ to polecam zerknąć: http://www.youtube.com/watch?v=2w8rypZQDbg
 10. A Nokia jak zwykle idzie na ilość a nie na jakość...
 11. To odpal przeglądarkę i jakikolwiek portal technologiczny a wszystkiego się dowiesz 8) Widać że nie jesteś w temacie bo każda konferencja tak wygląda - są na niej po prostu zaproszeni akredytowani dziennikarze. A co, wolałbyś premierę nowych urządzeń czy pokaz nowego systemu na festynie z balonami?
 12. Hehe, ile to już razy słyszeliśmy takie zapewnienia względem iPada, iPhone'a czy iPoda typu: "może okazać się wielkim przebojem", "prześcignie", będzie lepszy" itp... To śmieszne zaklinanie rzeczywistości jeszcze przed jej nastąpieniem A po roku nikt już nie pamięta, że takie urządzenia były...
 13. Cieszą mnie pokazane na filmie perspektywy rozwoju e-ink bo to na prawdę świetna technologia, która mam nadzieję zastąpi już niedługo papier w postaci książek, gazet i czasopism. Sam używam od ponad 2 lat Sony PRS-505 i jestem z tego czytnika bardzo zadowolony
 14. Sprzedają zadowolenie i satysfakcję a że tylu jest chętnych na ten deficytowy towar to i sklep musi być wielki...
 15. To prawda - rok temu podczas przedłużania umowy z operatorem stałem przed dylematem, czy wybrać kolejny telefon z WinMob (stawiałem na HTC HD2), czy coś z Symbianem (Nokie N97) czy spróbować Androida. Ale w końcu wybrałem iPhone 3GS (teraz mam 4) i zauroczył mnie on całkowicie. Ciągle czytałem o nowym i cudownym WP7 który jest już "tuż tuż" ale nie chciało mi się już czekać - Microsoftowi brakuje dynamiki, świeżych pomysłów i praktycznego podejścia jeśli chodzi o tworzenie systemu mobilnego. Apple w 2008 roku otworzyło oczy i wniosło absolutnie nową jakość do nowoczesnych smartfonów, Google bardzo szybko wprowadziło swój świetny system korzystając z doświadczeń zdobytych na iOS a co zrobił pionier czyli Microsoft? Prawie 3 lata później wprowadził WP7 który nie zachwyca. Mam nadzieję, że razem z Nokią uda im się wyjść na prostą bo trzy mocne systemy to dobra wiadomość dla rynku smartfonów.
×
×
 • Create New...