Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

draco86

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by draco86

 1. Przydałoby mi się w artykule opis czym jest: zespół Aspergera Sensacja sensacją, ale czemu mam szukać tak ważnej informacji na innych stronach zamiast dowiedzieć się tego z powyższego tekstu?
 2. Jednak czegoś nie rozumiem. Jak można przewidzieć erupcję wulkanu na tak długo w przyszłość, a nie można przewidzieć wybuchu na następny tydzień?
 3. Dobra, fajnie. Ja z kolegą mam Samsunga Galaxy S3, który ma Gorilla Glass 2, niby nie da się tego zarysować kluczami, gwoździem. Ale upuszczenie telefonu z wysokości 40cm na beton - wyświetlacz rozlany. Może powinni tego szkła użyć także na sam wyświetlacz a nie na nakładkę dotykową...
 4. Wyciek jak wyciek, ale cieńszy (rozciągnięty) kabel ma mniejszą wytrzymałość prądową.
 5. Ja się tak zastanawiam czemu te wszystkie roboty podczas chodzenia nie prostują do końca nóg. Przecież to ogromna strata energii na utrzymanie właściwego zgięcia kończyny.
 6. To i tak gdybanie. Bo niby co to jest ten bozon Higgsa? Odważnik czy jak? W atomie wodoru jest lżejszy niż w atomie ołowiu?
 7. To i tak bez sensu, niby w grudniu trzeba było płacić za dysk WD 230$ a dziś 130$, jednak cena w złotówkach zmieniła się niewiele. Jak wszędzie tak i tu mamy doczynienia ze spekulantami, którzy sztucznie zawyżają cenę. Dyski wcale nie musiały podrożeć, jestem przekonany, że światowe zapasy dały by radę zamortyzować powódź. Ba, jak można mówić o zysku firm produkujących, jak zarobiili najwięcej pośrednicy?
 8. Czyli znów odłożyliśmy w czasie docieranie do granic możliwości w gęstości upakowania danych i niestety prawo Moore'a pozostaje wciąż aktualne. W sumie to szkoda, bo talerzowe dyski są coraz bardziej zawodne.
 9. W sumie pomysł dość fajny. Jednak nie wyobrażam sobie czujnika np w zapalniczce, dotykasz a system mówi Ci "to jest zapalniczka". Pomysł fajny, jednak łatwo przesadzić. Miło by było wiedzieć, że np świeca jest do wymiany, filtr powietrza, czy chociażby rozrząd.
 10. Tak się składa, że pracuję u jednego z pod Poznańskich ISP, widząc, jak wielka jest liczba osób dla których antywirus jest zbędnym narzędziem i wolą dzwonić z pretensjami, że internet chodzi nie tak jak powinien, zamiast oczyścić komputer z wirusów i innego rodzaju zamulaczy. Jestem jak najbardziej za tym pomysłem, by każdy komputer podłączany do sieci miał chociażby tego antywirusa.
 11. Nie no brawo dla profesorka.. szkoda tylko, że nie pomyślał iż samochody elektryczne mają i tak mały zasięg, więc jak mogłyby sprzedawać energię ze swoich akumulatorów i ile jej byłoby opłacalne by komuś chciało się podłączać samochód przy każdym parkowaniu pod np pracą.
 12. Ja proponuje by M$ zdjął 50% ceny systemów, zmniejszy się piracenie, a dochody firmy na pewno wzrosną.
×
×
 • Create New...