Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

dzulsik

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dzulsik

 1. Popieram tego typu dążenia.. sama mam dopiero 22 lata i kroczę "normalnym" trybem edukacji, ale uważam, iż nigdy nie powinno być za późno na realizowanie marzeń.. zwłaszcza związanych z nauką nowego języka, rozpoczęciem studiów czy w ogóle rozpoczęciem nauki
 2. Jestem hydrobiologiem i jak na razie jest jeden sposób na owe DRAMATYCZNE sytuacje.. przesiedlenie.. brak wody>brak rośli>brak zwierząt + brak wody>brak higieny>choroby brak wody>odwodnienie>śmierć.. jeden sposób ale nie możliwy do wykonania i czy też do końca humanitarny choć wykonany w imię altruizmu i humanitarności?
 3. Zdecydowanie uważam, że był to spisek.. ;D co najmniej ogólnokrajowy 8) Osobiście zdałam za drugi razem i nie uważam się ani za lepszą ani za gorszą. Z doświadczenia wiem, iż jeśli ktoś nie zda za pierwszym razem to uczy się.. pokory... I to jest lekcja, którą zapamiętuje do końca życia. Jest ostrożniejszy, mniej pewny siebie i dzięki temu jest bezpieczniejszym towarzyszem na drodze. Ma mniej stłuczek i mniej punktów karnych. Co by się zgadzało z przeprowadzonymi badaniami 8)
 4. AAAAAAAAA!!! Jak można kupić bieliznę i jej nie przeprać jak inni ludzie ją łapskami dotykali.. i jak w ogóle można mierzyć bieliznę na gołe ciało!!!
 5. Nie ma co ukrywać ,że jest winna. Kradzież to kradzież.. ale jest też coś takiego jak "wymiar kary". A ta kara to chyba na wieloryba została uszyta.. szkoda, że jak komuś ukradną samochód lub portfel to nikt się tym nie przejmuje.. ;/ zdecydowanie maksymalny wymiar kary za 24 piosenki to.. <brak słów>
 6. Oczywiście psy teoretycznie są zwierzętami stadnymi (w sensie grupa jednego gatunku), lecz o wieków tak nie żyją.. Dla psa rodzina jego pana jest jego stadem.. Gdy byłam mała moi rodzice mieli psa. Bardzo się obawiali jak się będzie zachowywał wobec mnie gdy przyjdę na świat.. W sklepie nie odstępował mojego wózka i nie pozwalał nikomu obcemu do nikomu podchodzić; gdy się budziłam w drugim pokoju i jeszcze nie dałam znać płaczem moim rodzicom, że już nie śpię to on biegł do ich sypialni dając znak, że mają iść za nim do mnie. Przytulał się gdy wyczuwał, że ktoś jest smutny. Bronił nas w sytuacjach zagrożenia. Niejednokrotnie dowiódł wielkiej inteligencji i przywiązania. Gdy zdechł to byłą tragedia dla całej rodziny. To nie był układ coś za coś.. to było coś więcej.. My dla niego byliśmy stadem a on dla nas członkiem rodziny. Cokolwiek nie zostało by napisane na tym forum myślę, że nie podważy to przedstawionego argumentu choć bardzo subiektywnego= przynajmniej dla mnie psy-to coś więcej niż jakieś zwierzę biegające gdzieś po buszu.. I bynajmniej nie zasługują na odstrzał..
 7. podejrzewam, iż na takowy odstrzał zasługują ludzie, którzy wzięli sobie do domu słodkiego psiaczka, a gdy psiaczek stał się psem i był już trochę mniej słodki a nadal wymagał opieki weterynaryjnej, karmienia i co najgorsze.. najbardziej przerażający z obowiązków..>> wyprowadzania na spacer.. To zostawiają go przywiązanego w lesie lub wywożą go do innej dzielnicy i zostawiają na pastwę losu.. Kto jest winien? Człowiek, który nawet nie chcę się przyznać iż też należy do królestwa Animalia gdyż jest na to za mądry, twórczy, kreatywny, i o ironio ma za bardzo rozwiniętą inteligencję emocjonalną.. Czy pies, który chcę po prostu być kochany przez swojego pana?
 8. 2 000 000 USD za kradzież i dystrybucje.. uwaga! uwaga! 24 piosenek!? to jakiś śmiech na sali.. podejrzewam, iż gdyby miała zapłacić za te 24 kawałki i za każdego kto to od niej ściągnął <razy np 300% w ramach kary> to nie dobiło by to do nawet 50 000 USD.. Przecież życia jej nie starczy aby to spłacić.. szkoda, że kary za gwałty czy pedofilię nie są tak wysokie.. np. 5 000 000 USD i 25 lat w więzieniu.. Poprzestawiały im się chyba priorytety :'(
×
×
 • Create New...