Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

fandango

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About fandango

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. No rozumiem że jest burza na słońcu. Tylko dlaczego autor artykułu nie podaje podstawowych wartości: - kiedy sie zaczęła - kiedy się skończy -dokładnie jakie będzie to miało wpływ na życie normalnego człowieka(tel.komórkowe, satelity, badania) Mam wrażenie że pan "fiu bzdziu" nie ma pojęcia o czym pisze.
 2. Od dawna wiadomo że lasy, puszcze zostawione samym sobie giną. Tak samo jest w puszczy amazońskiej, w parku Yellovstone w który swego czasu zabroniono ingerować i prawie sam się zniszczył. Tubylcza ludność zamieszkująca i karmiąca się z tych terenów wie i umie podtrzymać naturę w takim stanie jakim powinna być. Szkoda tylko że fundusze tzw."obrońców natury" idą na przeloty odrzutowcami, happeningi, zarobki dla członków tychże funduszy a nie dla ludzi którzy faktycznie naturą się opiekują.
 3. Szkoda, ale widocznie nie byli na tyle dobrzy jak myśleli.
 4. Debilizm. Skoro korzysta się z systemu, skoro android przysparza zwolenników wolnego internetu, to po co idioci to psują?
 5. Znając firmy USA trzeba bedzie wykupić licencje na wodę.:Xd
 6. szlachetne metale są tak drogie. Trzeba mieć tylko nadzieję że nanotechnologia doprowadzi do taniego wytwarzania tych metali.
 7. A ja sądzę że naukowcy zajmujący się astronomią w szerokim tego słowa znaczeniu, nigdy nie zająkną się nawet o możliwym eksploatowaniu gwiazd przez cywilizacje. A w tak wielkim odcinku czasu jest to najzupełniej możliwe.
 8. że prawdziwym staje się twierdzenie że układy słoneczne, skutecznie są izolowane od reszty kosmosu. Ciekawe czy na pokładzie sondy umieszczono jakieś żywe organizmy i czy przeżyją szoki barier?
 9. Od dawna, pomijając "oficjalne" dane naukowców, mówi sie o zamkniętej dla ludzi strefie wokół naszego układu słonecznego. Podobno niemożliwe jest jej przekroczenie dla żywego organizmu. Od dawna mówi się że zamieszkałe planety i układy z nimi związane również mają na obrzeżach strefy niemożliwe do przebrnięcia przez żywe organizmy. Zastanawiam się czy sondy automatyczne zostały wyposażone w żywe organizmy dla stwierdzenia tego faktu. Implikując ten fakt, być może okaże się że jedynym środkiem dzięki któremu możemy dostawać się w pobliże innych układów będzie "wynalezienie" napędu podprzestrzennego o którym wielokrotnie już była mowa.
 10. Z aktualnych badań kosmosu coraz bardziej wynika że ważniejsze dla równowagi we wszechświecie są ciemna energia i ciemna masa które zajmują ponad 90% wszechświata. Jednak zdumiewająca jest stabilność czarnych dziur, które są praktycznie wszędzie.
 11. pudełka czyli Iphone to chyba najdroższy śmieć w elektronice.
 12. Mało efektywne, po prostu nowa forma plastra oklejonego folią.
×
×
 • Create New...