Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

rychu_elektryk

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rychu_elektryk

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Myślę, że to dość niefortunne zdanie. Komputer, z którego aktualnie piszę też potrafi dokonywać obliczeń w czasie rzeczywistym i wyświetlać prezentacje w full hd.
 2. Mi żołądkowa gorzka zawsze kojarzyła się z gorzką żółcią z żołądka. Długo nie mogłem się przemóc, żeby napić się tej wódki, mimo iż zdawałem sobie sprawę, że te dwie substancje nie mają nic ze sobą wspólnego.
 3. ..oferowane są dostawcą Internetu.. <- do poprawki
 4. To samo zauważyłem co kolega powyżej i przyłączam się do apelu. Zostawmy flame na innych portalach, a na Kopalni zachowajmy miłą atmosferę
 5. Przy takich prędkościach odczytu/zapisu jakie osiągają teraz dyski SSD, idealnie nadają się one do trzymania na nich systemu/pliku wymiany/gier/wymagających programów. Do takiego zastosowania wystarczy spokojnie dysk 64GB. Resztę rzeczy można trzymać tak jak dotychczas na na zwykłych HDD. Myślę, że takie rozwiązanie nie zrujnuje budżetu, natomiast znacznie zwiększy komfort korzystania z komputera.
 6. Pamiętam jak dziś gdy pewnego razu dałem się ponieść "moshowaniu"(machaniu kudłami w rytm muzyki) na koncercie grindowym. Wiadomo alkohol i te sprawy - człowiek nie czuł zmęczenia i wariował. Straszne było natomiast moje przerażenie dnia następnego, kiedy wstałem z łóżka i okazało się, że nie mogę utrzymać głowy w normalnej pozycji. Cały czas opadała mi na klatkę piersiową. Bałem się, że już mi tak zostanie . Efekt przeszedł po jakiś 4 dniach, ale uwierzcie mi, że niezłego strachu się najadłem. Od tamtej pory jestem "trochę" spokojniejszy na koncertach .
 7. Genialny filmik nawiązujący do tematu http://pl.youtube.com/watch?v=LNG0XV6Wn7k
 8. O cholera Ja nie znam nikogo z Republiki Południowej Afryki
 9. "Rozmawiał z żoną na chacie". Pierwsze moje skojarzenie było takie, że rozmawiał z nią jak wrócił do domu. Później się domyśliłem że chodzi o czata
 10. Zastanawia mnie czemu wszyscy myślą, że to Frankenstain był tym potworem ze Średniowiecza ze śrubkami na twarzy. Pewnie da się ten fenomen jakoś wyjaśnić. Panowie naukowcy do dzieła!
×
×
 • Create New...