Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Grendel

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Grendel

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. "You can talk the talk, but can you walk the walk" chciałoby się rzec. Ileż to już było ipad-killerów, iphone-killerów... A jakoś nic z tego nie wynika. Bo ipad-killer musi mieć przede wszystkim znakomitą baterię i zarządzanie energią tak, by dało się go używać równie długo jak ipada. W każdym innym przypadku magiczne gigaherce, wielordzeniowe procki i milion funkcji nie przekonają użytkownika do zakupu. Może jako zabawkę albo prezent komunijny - ok, ale nie do poważnego użytkowania.
 2. A może najzwyczajniej, tym "tajemniczym składnikiem" jest troska rodziców? Karmienie piersią w dzisiejszych czasach kojarzy mi się z troskliwością matki która nad wygodę przedkłada zdrowie dziecka. Ta troska zapewne rozciąga się poza okres karmienia piersią i przejawia się zwiększoną "stymulację w główkę" dziecka przez rodziców?
 3. Tytuł na poziomie wp.pl .... Nie za włamanie do Wi-Fi ale za zastraszanie, kradzież tożsamości i parę innych paragrafów. Przełamanie (zapewne prostego) hasła to najmniejszy z jego występków.
 4. nie do końca wierzę w wiarygodność tych badań - dla mnie różnica jest ewidentna - kobiety chodzące w "japonkach", chodzą jak kaczki, płaskie, nie trzymające pięty obuwie niejako rozleniwia i przyzwyczaja do kaczego chodu. Szpilki ustawiają inaczej stopę względem łydki, zmuszają do innego kroku - jak kiedyś powiedziała Marylin Monroe, zmuszają do ruszania tyłeczkiem...
 5. Twórcy Firefoxa nigdy nie wdrożyli flasha w swojej przeglądarce! To, że automatycznie proponuje zainstalowanie wtyczki od adobe nie znaczy, że przeglądarka obsługuje flasha sama z siebie.
 6. Jakie to typowe...Wszyscy plują na Apple, że drogo, że monopolistycznie, że oni zrobią to lepiej... Po czym albo produkt jest marną kopią oryginału Apple, albo nie wychodzi poza etap projektu. Sam nie jestem fanboyem Apple, ale muszę przyznać że innowacyjność i umiejętność czytania Lema mają opanowaną
 7. Witam U mnie pojawił się jakiś koszmarny problem z WiFi i to zarówno wbudowanym w laptopa (dell d400) jak i kartą pcmcia... Jakoś dziwnym trafem dopiero najprostsze narzędzia z xfce zdołały przedrzeć się przez "zaszarzone" pola formularza konfiguracyjnego... Udało się, ale opadł mi entuzjazm do Koali koszmarnie.
×
×
 • Create New...